Czy ktoś z was żałuje, że zaczął się leczyć lekami?

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez Astowidad 07 lis 2016, 17:37
Ja też żałuję, że brałam tak długo (10 lat). Przytyłam 15 kg i czuję się wypruta z uczuć i emocji. Nie zabiłam się, ale szczęścia też nie poczułam.
"Ludzie dzielą się na dwie kategorie: na szukających sensu życia i nie znajdujących go, oraz na tych, którzy go znaleźli, nie szukając." - Emil Cioran

przez chester 07 lis 2016, 21:03
Astowidad napisał(a):Ja też żałuję, że brałam tak długo (10 lat). Przytyłam 15 kg i czuję się wypruta z uczuć i emocji. Nie zabiłam się, ale szczęścia też nie poczułam.

Mam identycznie. Nie chcę już tego brać, a nie mogę przestać. Pewnie jak zwykle do wiosny nie da rady. Masakra z tymi lekami Błędne koło.

przez Tella 19 lis 2016, 19:00
Ja jestem przed wizytą u psychiatry. Myslę, że coś zapiszę, bo bez chyba tabs nie dam rady. Ale czy one faktycznie pomagają na nastrój? są refundowane, drogie? czy się po nich tyje?
Never say "goodbye." "Goodbye" receives all hope of reunion...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 21 lis 2016, 23:45
Tella napisał(a):Ja jestem przed wizytą u psychiatry. Myslę, że coś zapiszę, bo bez chyba tabs nie dam rady. Ale czy one faktycznie pomagają na nastrój? są refundowane, drogie? czy się po nich tyje?
Trochę działają na nastrój, ale to zależy, u jednego jest rewelacja u innego lipa, ogólnie poprawiają humor to z pewnością, ale kosztem motywacji i nic nie robienia, mówiąc prościej, jesteś zadowolony z nic nierobienia, tak są refundowane, większość jest z minusów, mogą zamulać i powodować zanik emocji, mało się czuje. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Mug 01 gru 2016, 10:56
Nie żałuję.

Sa skutki uboczne jak zanik libido, co dla faceta lat 35 jest mało przyjemne.
Ale z drugiej strony jeszcze jestem.
Kiedy zaczna działać, czuję sie naprawdę dobrze sam ze soba, bez urojeń lęków, natretnych mysli. Bez bezsenności. Wtedy czuje, że wracam do siebie. A mi w chorobie tak często brakuje "mnie".
Mug

Sortuj wg