Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy ja juz całkiem zwariowałam?


Aneta22

Rekomendowane odpowiedzi

pisałam już wiele razy tu na forum .. choruje na nerwice natrectw podobno i depresje z tym ,że w tej chwili depresji nie mam. od 7 miesiecy bezskutecznie szukam dla siebie leku i nie moge trafić w opowiedni :( od 5 tyg jestem na anafranilu, od ponad tyg dawak 150 mg a natręctwa są i są takie same .. już mnie to wykańcza, cały czas mam mysli ,że zaraz kogoś zabije, ze zriobie to, nie pomaga mi gadanie ,że to tylko nerwica i ,że tego nie zrobie, ja nie mam tej pewnosci. nie czuje strachu, niewiem co czuje, może ja tak naprawde jestem zle zdiagnozowana... nie boje sie psychozy, ale moze to jest poczatek a ja jestem zle leczona i niewiem moze anafranil ja tylko pogłębia ??? juz nic niewiem. mam chore mysli, pourywane,wyrwane z kontekstu, czuje jakbym całkiem zwariowała ...choruje 4 lata z przerwa 2,5 roczna bob yło dobrze gdyz zazywałam seroxat , ale on przestał działać .. Boże czy jest ktoś tutak kto miał podbnie ,tak długo go trzyumało i przeszło????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam lekarza i to własnie on przepisał mi anafranil, poprzednia lekarka zmieniała leki co chwile, nie dawała czasu na ich zadziałanie, a poza tym była chamska...moj lekarz aktulanie jest na urlopie i wizyte mam 30 lipca :/

 

od listopada zeszłego roku brałam juz kilka leków najdłuzej cital ponad 3 miesiace, nie zadziałał, teraz anafranil a ze mna jest gorzej .. dziś te msyli sa nie do zniesienia, ja za niedługo oszaleje i komus coś zrobie :((((

 

[Dodane po edycji:]

 

dodam ,że chodze na terepie 4 miesiace juz ...

 

wizyte mam 30 lipca u psychiatry .. ja nie wytrzymam , ja wczesniej co zrobie ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×