Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


stx

Rekomendowane odpowiedzi

Niby mam tutaj konto od dawna, ale nigdy jakoś nie byłem jakoś bardziej aktywny, raczej po prostu udzielałem się gdy potrzebowałem jakiejś informacji, albo sam próbowałem się zdiagnozować :lol:

Zauważyłem, że jest tutaj sporo tematów, w których autorzy chcieliby kogoś poznać, porozmawiać itd. Ja zawsze unikałem takich znajomości, ale ostatnio mam w swoim życiu taki okres, że może przydałoby mi się poznać kogoś nowego, wartościowego. może pomóc komuś i ogólnie ciekawie pogadać.

 

Mam prawie 21 lat, nigdy nie byłem u psychiatry, ale myslę że powinienem już dawno się wybrać, jak na razie jeszcze to planuje.

 

ostatnio mam czasem objawy fobii społecznej, na szczęście rzadko, ale są. przez to straciłem świetną pracę. studiuję zaocznie, ale nie poznałem tam nikogo wartościowego, a inne kontakty np z liceum urwały się, bo uczęszczałem do szkoły w innym mieście. więc jeśli ktoś chciałby pogadać, potrzebuje jakiejś pomocy, itd itd to moja skrzynka odbiorcza jest do dyspozycji.

 

jeśli kogoś to zainteresuje to mieszkam na granicy województw warmińsko mazurskiego, kujawsko pomorskiego i mazowieckiego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×