Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć,


pani_aranoja

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowa. mam 25 lat i jestem z Warszawy. z nerwicą zmagam się od 4 lat, oprócz tego mam zaburzenia odżywiania i depresyjne. leczyłam się od 17 roku życia, od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię. czasami ciężko mi funkcjonować w społeczeństwie - mam problemy z kontaktami towarzyskimi, niszczę wszystkie związki i przyjaźnie przez swoją paranoję i odizolowywanie się. czuję, że stoję nad przepaścią. wesoły początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj pani_aranoja!

od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię. czasami ciężko mi funkcjonować w społeczeństwie

Nie leczysz się, choć zdajesz sobie sprawę z tego, że nadal chorujesz... Co zatem zamierzasz zrobić? Jak chcesz sobie pomóc? Jak inni mieliby Ci pomóc w Twoim zmaganiu się z chorobami? Co musiałoby się stać, byś była w końcu szczęśliwa? Zastanawiałaś się nad tym?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leczyłam się od 17 roku życia, od 2 lat nie chodzę już na terapię i nie przyjmuję leków, jednak dalej choruję. nie mam czasu ani pieniędzy na terapię.

 

Witaj :) Ja też nie mam kasy na prywatne leczenie, dlatego z psychiatrą umówiłam się w ramach NFZ i właśnie czekam na przydział do grupy terapeutycznej w ramach NFZtu także, więc wszystko za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×