Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Buszmen92S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam na imię Sylwester,22 lata.

Hmm od czego tu zacząć...

Moje życie przestało mieć sens około 6 lat temu(powiedzmy że do tego czasu wszystko miało jakiś sens-jeśli tak można określić dzieciństwo w ubóstwie i z ojcem alkocholikiem). Nauka szła mi bez przeszkód,nauczyciele mówili mi że jestem bardzo inteligentny i oczytany Wybrałem złą szkołę po gimnazjum(chciałem iść do swojej wymarzonej wojskowej lecz nie było na nią stać moich rodziców). Wybrałem do szkoły zawodowej-to chyba był najgorsze co mogłem zrobić,kolegów jakich tam miałem można określić jako degeneraci-ćpuny,złodzieje itd.. Zaczełem ćpać razem z nimi,nie wiem z jakiego powodu-chyba żeby czuć się że przynależy się do jakiejś wspólnoty.Skończyłem szkołę , zdałem bez przeszkód egzamin na czeladnika,byłem jednym z lepszych jej absolwentów (otrzymałem nawet jakieś nagrody za rożne konkursy itp). Po ukończeniu szkoły zaczełem szukać pracy by pomóc matce lecz w tym popierdolonym(sorry lecz krew mnie zalewa) kraju absolwent bez żadnego doświadczenia może zapomnieć o pracy...Do pewnego momentu starałem się o pracę , lecz po kilku niepowodzeniach straciłem zapał. Znów z braku perspektyw wróciłem do dragów. Nie ,nie jestem ćpunem w ciągu roku brałem kilka razy,gdy łapałem doła itp. Jest ze mną coraz gorzej,nie wychodzę nawet z domu,jeśli tak to bardzo rzadko. Całe moje dotychczasowe życie wydaje mi się zmarnowane,zepsute i bez sensu.Nie mam pracy ,dziewczyny,pieniędzy,prawdziwych przyjaciół ... Czuje się w tym społeczeństwie jak śmieć którego nikt nie chce, nie potrzebuje , nie widzi. Od czasu do czasu miewam myśli samobójcze, lecz jestem jeszcze za silny by to zrobić.mam jeszcze kilka marzeń które chciałbym zrealizować lecz i to powoli przestaje mieć dla mnie jakiś sens. Zaczełem bać się ludzi każda rozmowa z kimś ogromnie mnie stresuje,prze to do tej pory nie miałem nawet dziewczyny(np. boję się odezwać do koleżanki cześć i powiedzieć że ładnie wygląda)

 

Proszę o wasze rady co mam zrobić ze swoim życiem ,bym poczuł jeszcze jego smak, by czuć się potrzebny komuś,szczęśliwy,by po prostu czerpać radość z życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Buszmen :D Fajny nick :mrgreen: Troszkę za szybko się poddałeś. Świat bywa niesprawiedliwy i czasami trzeba dać mu kopa. Wejść oknem, gdy wyrzucą drzwiami. Społeczeństwo nie powinno stanowić dla Ciebie wyznacznika Twojej własnej wartości, bo samo jest ubogie w ideały :D Sam widzisz ile niekorzystnych efektów ciągnie się potem nieustannie mnożąc. Taka postawa działa jak lawina. Sam siebie ukarałeś właściwie za nic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×