Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Pan Rysownik

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem na to forum przypadkiem. Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Najwidoczniej internet uważa, że to miejsce jest najodpowiedniejszą ku temu stroną.

 

W takim wypadku pozostaje mi się przywitać, prawdopodobnie zostanę tu na dłużej.

Bez dalszego gadania - witajcie. Na imię mi Marek. Jestem osobą z zaburzeniami histeryczno-schizoidalnymi. To znaczy, tych zaburzeń jest prawdopodobnie więcej, jednak to są te, które mi przeszkadzają.

 

Nie wiem w jaki sposób leczy się jakiekolwiek zaburzenia. Nie odwiedzam w tej chwili żadnego specjalisty, nie biorę żadnych leków. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś tutaj, a za miesiąc/dwa może rzeczywiście umówię się na spotkanie z kimś, kto będzie wiedział co mi w głowie siedzi.

 

Jeżeli moje przywitanie jest niejasne, chcecie o coś zapytać itp. - piszcie. Chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam jedynie zdiagnozowane zaburzenia emocji i osobowości. Wyjeżdżam do Czech zaliczyć egzaminy na uczelni i po powrocie do Polski mam zamiar udać się do specjalisty i poznać szczegóły. Zaburzenia histeryczne/schizoidalne to jedynie takie określenie, które podał mi badający mnie psycholog sądowy podczas innych badań (jestem epileptykiem i starałem się o rentę). Nie mam pojęcia czy na pewno posiadam owe zaburzenia, nigdy się nie leczyłem. Chcę potwierdzić owe domysły po powrocie, odwiedzając specjalistę.

 

Co do pytania Tornado - tak, rysunek to nie tylko moja pasja. Poważnie myślę nad zarabianiem w ten sposób na życie. Jednak nie w Polsce prawdopodobnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałam, ponieważ bardzo lubię wszelkiego rodzaju rysunki/malunki. Zarówno interesuje mnie w nich technika jak i sama treść. Sama rysuję niewiele i bardzo amatorsko, ale np. mój pamiętnik to tylko i wyłącznie rysunki.

Podziwiam ludzi, którzy potrafią zawodowo rysować/malować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, którzy potrafią zawodowo rysować/malować.

 

Ja również podziwiam takie osoby. Sam posiadam problem z rozpoczęciem w pełni zawodowo skoncentrowanej pracy związanej z rysunkiem. Przyjmuję zlecenia od osób prywatnych z całego świata, jednak z Polski otrzymałem może ze dwa zlecenia w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie w Polsce nie są zbyt chętni na inwestowanie w sztukę. Co innego Polacy za granicą, to dość mocno odmienna grupa. Tak czy inaczej - ja póki co nie mogę pochwalić się życiem z rysunku, bo nadal potrzebuję zewnętrznej pomocy finansowej.

 

Postaram się za jakiś czas pochwalić moimi wytworami, a na razie zapraszam na http://panrysownik.tumblr.com

 

To by było na tyle na razie, pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie strony? Ponieważ ludzie czasami nie zauważają, że na samej górze jest przełącznik do kolejnej strony z rysunkami.

 

A i dziękuję, jeżeli ktoś chciałby zlecić mi narysowanie czegoś, chętnie omówię szczegóły i cenę poprzez GG/PW. To tyle reklamy, są też przecież inne sprawy o które można pytać poza rysunkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wybrać tylko jedno z powyższych? Ponieważ znam osoby, które nadal są amatorami w rysunku, pomimo tego, że wciąż kształcą się samodzielnie i uczęszczają na odpowiednie kierunki.

 

A jeżeli chodzi o prostą odpowiedź - jestem samoukiem. Mam problemy z kontaktami z ludźmi, ciężko jest mi je nawiązać, dlatego unikałem spotkań związanych z rysunkiem czy rysowania aktów. Czytałem dużo literatury oraz wskazówek znanych rysowników z sieci (jak Dean Yeagle) oraz uczyłem się anatomii z nagich fotografii znalezionych w sieci.

 

Jeżeli chodzi o punkt związany z byciem amatorem - sprzedaję moje prace, ale nie na tyle, aby utrzymywać się tylko z rysunku. Nie jestem pewien czy czyni mnie to amatorem, nie jestem też pewien co czyni człowieka specjalistą lub amatorem.

 

To chyba tyle. Wrzuciłem moje prace do tematu o twórczości tutaj na forum, polecam tam przenieść rysunkową gadaninę. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×