Skocz do zawartości
Nerwica.com

czasami chcę się poddać


Evele

Rekomendowane odpowiedzi

już tyle czasu leczę się na depresję, że nie mam już siły, motywacji ani wiary, że można wygrać tą walkę- biorę 3 lek i nic mi to nie daje, właśnie z niego schodzę, chodziłam na psychoterapię, ale niwiele mi to dało, staram się coś robić, gdzieś wychodzić, uprawiać sport i wraz niewiele mi się poprawia, jedyna nadzieja w innym psychologu, bo zaczynam psychoterapię gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już tyle czasu leczę się na depresję, że nie mam już siły, motywacji ani wiary, że można wygrać tą walkę- biorę 3 lek i nic mi to nie daje, właśnie z niego schodzę, chodziłam na psychoterapię, ale niwiele mi to dało, staram się coś robić, gdzieś wychodzić, uprawiać sport i wraz niewiele mi się poprawia, jedyna nadzieja w innym psychologu, bo zaczynam psychoterapię gdzie indziej

Tyle czasu tzn ile?chodzisz na psychoterapie do psychologa czy psychoterapeuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mój drugi epizod depresji, ten trwa ponad 2 lata, do psychoterapeuty zaczęłam chodzić na początku 2011 roku-chodziłam najpierw co tydzień, potem co dwa a potem raz na miesiąc, bo było lepiej ale później znowu zaczęło mi się pogarszać, wydaje mi się że ten psychoterapeuta nie jest w stanie mi juz pomóc dlatego idę do innego, do psychiatry chodzę od roku, pół roku brałam paroksetynę, potem paroksetynę z mianseryną a potem psychiatra powiedział żebym odstawiała i znowu zaczęłam się czuć gorzej, wtedy dostałam wenlafaksynę, którą też brałam ok pół roku, ale ona w ogóle na mnie nie działa, więc też ją odstawiam, teraz biorę 75 i albo dostanę nowy lek albo juz nic nie będę brała-skłaniam się ku drugiej mozliwości

to historia mojej depresji w skrócie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evele, sama wychodziłam z depresji ponad dwa lata więc trochę rozumiem,ważne ze sie leczysz,uwież mi z czasem będzie lepiej czasem trudno trafić w odpowiedni lek,terapie.Trzymam kciuki za Ciebie!Nie poddawaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×