Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam sprawia radość?


woman

Rekomendowane odpowiedzi

amy lee a czy czujesz czasem jak np czytasz ksiazke ze mialabys ochote ja porwac albo nie mozesz sie nad nia skupic?? to jest najgorsze bo wtedy chyba nic nie sprawia radosci.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:12 pm ]

tez lubie czytac ale czasem jest tak źle ze leze jak kloda..!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wieczorem budzi sie słonce po deszczowym dniu a ja jestem bardzo daleko od miasta wtedy zjezdzam w najblizsza polna droge i spogladam na słonce przebijajace sie przez chmury zamykam oczy i odpływam...czuje wtedy głebokie ukojenie i spokoj.

 

Łaaaaaaaaaaał................

Tak to napisałeś, że zobaczyłam ten widok "oczami duszy mojej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie koncertów Tori Amos, tudzież słuchanie Jej muzyki. Najlepiej z kimś, chociaż to się za często nie zdarza, ale i samemu jest doskonale ;) (jak to brzmi 8) )

 

Mógłbym wpisać jeszcze pewnie z -dziesiąt rzeczy, ale nic się nawet nie umywa. She's your cocaine!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe pytanie. Mi sprawialo przyjemnosc kiedys bawienie sie z moja kochana szczurzyca...niestety ona juz nie zyje, a teraz?? muzyka, ksiazki i rozmowa z interesujacymi ludzmi. Kurde, ciesze sie ze jest cos co jeszcze sprawia mi przyjemnosc- tak sobie teraz pomyslalam.... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjazdy gdziekolwiek, dobry film, muzyka, koncerty, ogolnie tv jak leci cos, co mnie interesuje, rozmowa/spotkanie z przyjacielem/przyjaciolka, imprezy wsrod przyjaciol, jedzenie czasem, spanie, niekiedy zagladanie na forum.nerwica.com, i inne takie rozne przyjemnosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×