Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam sprawia przyjemność?


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny temat poruszyl kochajacy, trzeba sobie dawac przyjemnosc, pozwalac sobie na mile chwile, to tez znaczy kochac siebie samego. Powiedzcie jakie wy macie sposoby na dawanie sobie przyjemnosci, jakie sa wasze pomysly na spedzanie wolnego czasu, co was relaksuje i daje uczucie odprezenia?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co lubie robic i jak spedzac wolny czas...

powiem wam jak walcze tym samym ze swoimi lekami...

chodze w duze skupiska ludzi np do hipremarketow,biore zawsze kogos i rzucam sie na zakupy.laduje do koszyka to co mi sie podoba i czy jest to potrzebne czy nie.czasem robi mi sie slabo wychodze ze sklepu siadam na laweczke gleboko oddycham i mowie sobie ze przeciez to lubisz wiec nie daj sie pozbawic siebie przyjemnosci zakupow przez jakies tam zlesamopoczucie.

Jestem kobieta ktora wymaga od siebie duzo,chce zawsze dobrze wygladac pokazac sie ludziom tak ,zeby nie mysleli ze jestem chora i przez to zaniedbana.Dlatego laze po kosmetyczkach i fryzjerach.kupuje ciuchy i bielizne i przez to tez walcze z ta choroba .zawsze sobie tym poprawiam humor i samopoczucie.Dzieku temu ze wzielam sie w garsc powoli wychodze z choroby oraz depresji.

Uwielbiam czytac ksiazki,kocham Stephena Kinga i kiedy wychodzi jakas nowosc zawsze staram sie ja zdobyc.Ksiazka dziala na mnie kojaco.pomomo tego ze sa to ksiazki z dreszczykiem.

Kiedy wpadam w dolki to puszczam sobie muzyke,taka na jaka mam w danej chwili ochote.

Mam nawet hobby,hoduje zwierzeta ozdobne .gryzonie i gady...fajna sprawa mam zajecie przy nich i strasznie duzo roboty dzieki czemu malo czasu na umartwianie sie.Dla nas jakiekolwiek zajecia lecza...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię dobrze zjesc.powygłupiac się z synem.jak mam pieniądze to zakupki.spotakać sie z kumpelkami na piwku.a w ogóle bycie matką,żoną ,gospodynią tez sprawia mi przyjemność .lubię gotować,dogadzać innym,dbać o dom.myżdać sie z kotami.rozmawiać z ludżmi.marzę tylko o dobrej pracy i to byłby szczyt moich marzeń i przyjemności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie !

Musze pogratulowac fantastycznego tematu , super i chodz caly czas jakos probuje podnoscic ludzi na duchu to sama niewpadlam na tai temat brawo , za malo na forum pozytywnych tematow...bardzo sie ciesze....suparek.

No ale powem wam teraz co mnie cieszy:

Uwielbiam lezec w lasku mam ulubiona laweczke i leze sobie na niej jak ladna pogoda wsuchuje sie w spiew ptakow, oddychm sobie swezym powietrzem i czuje sie wspaniale, po takim odpoczynku czuje sie pelna energi i zadowolona,

Lubie tanczyc, i chodz sie szybko tezaz przy chorobie macze, nieprzejmuje sie tym zbytnio ;)

lubie dobrze zjesci a najbardziej objadam sie czekolada :oops:

troszke sie rozpieszczam, ale co tam mysle ze moge !

Lubie sie dobrze ubrac, do kosmetyczki wpasc poprawic sobie nieraz humorekj lub kupic nowy ciuszek.... :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lezec w lasku mam ulubiona laweczke i leze sobie na niej jak ladna pogoda wsuchuje sie w spiew ptakow, oddychm sobie swezym powietrzem i czuje sie wspaniale, po takim odpoczynku czuje sie pelna energi i zadowolona,

w tym jesteśmy podobne :)

ja kocham leżeć w górach ,w chatce AKT na hamaku koło ogniska i równiez zażywać tych cudownych wrażeń.

na codzień odpoczywam również na łonie natyry i wten sam sposób. ]

kiedyś miałam działkę i tam było mi miło...ale już się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam czytac ksiazki,kocham Stephena Kinga i kiedy wychodzi jakas nowosc zawsze staram sie ja zdobyc.Ksiazka dziala na mnie kojaco.pomomo tego ze sa to ksiazki z dreszczykiem.

Kiedy wpadam w dolki to puszczam sobie muzyke,taka na jaka mam w danej chwili ochote.

 

ANita :) Też tak mam z Kingiem :) Strasznie żałuję, że już wszystkie jego książki przeczytałam i muszę czekać na nowości.

 

Uwielbiam czytać, pić wino, leżeć na tarasie, ćwiczyć jogę i pilates, jeździć na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh, zazdroszczę Wam... mi to nic już nie sprawia przyjemności, ani słuchanie muzyki, ani jedzenie ani czytanie książek... jedyne co to spacery, podróże i myślenie... o Niej. Jezu, chyba się zakochałem :D

Ale przez tą chorobę cholerną i tak nic z tego nie będzie i to mnie tak strasznie boli. Przepraszam, że taki pesymistyczny wątek wrzuciłem do tych waszych wypowiedzi :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz co Towdy :?: Niby dlaczego przez tą chorobę ma nic nie wyjść? Przecież świat się na nerwicy nie kończy. A taka miłość to potrafi dodać człowiekowi energii. :D Towdy może zamiast tylko myśleć weźmiesz się też do czynów. Taki spacerek z Nią. Pomyśl ile przyjemności może dać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ja sam na sam z Nią to bym kroku w przód nie mógł zrobić ;) . kiedy się strasznie denerwuję to zapominam jak się chodzi i non stop się o coś potykam. to okropne, że osoby której najbardziej pragnę równocześnie najbardziej sie boję. urok fobii społecznej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friday niewiem czy czytalas Mroczna Wieze teraz wyszedl nowwy kolejny siodmy tom.ja juz przeczytalam i goraco polecam.Pozdrawiam

 

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 12:26 pm ]

kurcze ale mi wyszlo nie umiem zalaczac obrazkow.jaka tempa jestem:)a tak nawiasem mowiac to jak sie pisze tępa czy tempa? ;)

7.gif.23b4d9885b34a00632c92e1c69673c46.gif

7.gif.294911364b6a52b314e406bf9cdaa162.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mysle ze poki czlowiek potrafi sie cieszyc z rzeczy duzych i malych to nie jest jeszcze zle, czy masz leki, czy inne probleby kazdy cos ma.

Ale wystarczy tylko spojrzec nazewnatrz na blekitne wiosenne niebo i paczki lisci na drzewach, a tu z dnia na dzien coraz bardziej zielono, to robi mi sie tak cudownie.

Co mnie cieszy to wlasnie przyroda, lubie patrzyc w niebo i na ptaki, sluchac ich spiewu, spacery i uczucie zjednoczenia z natura. Lubie myslec ilu jest ludzi ktorzy mnie kochaja i ktorych ja kocham, o tym ze Bog usmiecha sie do mnie z nieba. Lubie umowic sie z kolezanka w sobote wieczor i rozmawiac o wszystkim (wczoraj przesiedzialysmy u mnie do 3 nad ranem).

Lubie ogladac w tygodniu moj ulubiony serial, lubie moja prace z dziecmi w przedszkolu, lubie wlaczyc glosno wesola muzyke gdy sprzatam w domu, ona dodaje mi skrzydel, gdy mam wszystko zrobione lubie usiasc i delektowac sie przy kawie a wieczorem lubie sie wykapac zalozyc dres i poczytac fajna ksiazke. A gdy mam czas i pieniazki lubie jak kazda kobieta pojsc na zakupy i zorzpiescic sie kupieniem nowych ciuchow i kosmetykow. Wiec milych rzeczy mam codziennie pod dostatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim!

CIesze sioe ze fajne wpisy na tym temaciku leca, powiem krociutko Towdy ja bym niemyslala stary na twoim miejscu tyle tylko co , bedzie to bedzie niemam co nazapas myslec, a moze mily spacerek sie odbyc, wiera w siebie pozwoli ci pojsc z ukochana na spacer, ale niemozesz pezytym caly czas sie zastanawiac ,a jak cos nie tak zrobie i co ona pomysli stary jak to ona ma byc to zebys byl zgarbiony i koslawy niewiadomo jaki to jesli ta jedyna to dostrzeze w tobie piekno czlowieka , a nie twoje choroby czy wady, rozumiesz wiec czlowieku smigaj do niej i zapraszzaj na spacer, Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×