Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień 1 pozytywną rzecz, która dzisiaj Ci się przytrafiła lub którą widzisz w swoim otoczeniu - taki temat :) I nie mówcie proszę, że dziecinada, bo to właśnie nam najbardziej potrzeba trochę więcej uśmiechu i czasem nawet głupich zabaw ;)

 

Ja zaczynam, wymienię 2 rzeczy, bo nie umiem się streścić w jednej:

 

1) dzisiaj w Warszawie jest super pogoda, może nie świeci słońce, ale pada taki fajny śnieżek, że wygląda jak namalowany :)

 

2) a dwa to chciałem Wam powiedzieć, że bardzo fajni z Was ludzie :) Nie wiem z czego to wynika, ale tutaj właściwie wszyscy są bardzo życzliwi i po prostu sympatyczni :) Nawet jak mają doła to się uśmiechają i widać, że to nie jest sztuczny uśmiech tylko prawdziwy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze nic szczególnie miłego się nie wydarzyło,

 

ale.....

Niech tego nie czytają nieletni!!!

Za 3 dni mamy rocznicę ślubu, ale mój mąż ma dziś wolne więc będziemy świętować już dzisiaj !!! I żeby nie było nieporozumień--- nie będzie żadnej romantycznej kolacji!!!!

Po prostu po południu wyślę go z psem na dwór, a jak wróci to będzie tak:

wanna pełna cieplutkiej wody, duuuuuużo pachnącej piany, winko (na wszelki wypadek kupiłam dwie butelki...) No i aby nie siać zgorszenia nie będę opowiadała dalej ale myślę, że większośc z Was wie jak się kończą "łazienkowe imprezy"...

To będzie fantastyczny dzień !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się wyprawic córki urodziny na 20 osób!!!!!!!!! :D:D

córka bawiła się świetnie--nie znałam jej takiej- i bardzo jest zadowolona ze swoich urodzin. :D

ciesze się, bardzo bo zalezało mi na tym :D:D

bibi, GRATULUJE!!!

Oooo to może mi zrobisz urodzinki, ale tak na 60-80 osób poprosiłbym ;) mogą być z kąd chcą, byleby prezenty dali drogie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się dzis udało : iść na basen i nie uciec!!!( mam 34 lata i moje ciałko już nie takie:D :P ale nie miałam okularów i nie widziałam zdegustowanych twarzy hehehe)

jak już tam weszłam to udało mi sie przemóc się i skoczyc na główkę ( piękne czasy kiedy byłam w tym mistrzem!!) poza tym wymyślili na pływalni jakieś ślizgawki tunelowe --jakies ciemnosci, kolory, goraca woda, zimne strumienie, zjazdy na dół trwające około 30 sekund. świetna zabawa---tylko ze ja się bałam!!! i pomyślałam raz kozie smierć! i zjechałam---ale się darłam!!!!! dawno się tak nie darłam--już myslałam że nie umiem tak krzyczec ! hehe

to był pardzo pomyślny dzień!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się dzis udało : iść na basen i nie uciec!!!( mam 34 lata i moje ciałko już nie takie:D :P ale nie miałam okularów i nie widziałam zdegustowanych twarzy hehehe)

jak już tam weszłam to udało mi sie przemóc się i skoczyc na główkę ( piękne czasy kiedy byłam w tym mistrzem!!) poza tym wymyślili na pływalni jakieś ślizgawki tunelowe --jakies ciemnosci, kolory, goraca woda, zimne strumienie, zjazdy na dół trwające około 30 sekund. świetna zabawa---tylko ze ja się bałam!!! i pomyślałam raz kozie smierć! i zjechałam---ale się darłam!!!!! dawno się tak nie darłam--już myslałam że nie umiem tak krzyczec ! hehe

to był pardzo pomyślny dzień!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeju..................ja wam tu pisze o dobrych dniach. :D

o złych pisałam w off topicu ale przez krótki czas...bo od tego mam bloga.

dobrych dni--takich optymistycznych mam ...ze 4 x w tygodniu a reszta to złe ( nie fizycznie --chorobowo, ale psychicznie, każdy ma problemy).

apropo konfrontacji z lękiem to w czwartek jadę na szkolenie komputerowe do Bolesławca( godzina czasu drogi)

i jak mi się uda to znów pokarzę swoim nerwom kto tu rządzi :D:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×