Co ostatnio zyskaliśmy?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez gaiji 28 mar 2017, 11:18
Co nieco pewności siebie, zacząłem realizować plany w małych krokach, a nie robić wielkich rzeczy od razu i to przynosi jako takie efekty :) Na pewno moja praca idzie do przodu, ale i samopoczucie lepsze.
Zobacz jak osiągnąć twarz bez zmarszczek

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 28 mar 2017, 21:51
Zawsze chciałem być niezwykły, mieć diagnozę która mnie opisuje bo od zawsze czułem się inaczej i chciałem to zrozumieć.
Gdy byłem w podstawówce, miałem problemy z identyfikacją seksualną, ale teraz dobrze się czuję w swojej płci.
Gdy byłem w gimnazjum, myślałem że mam aspergera, choć nikt nigdy prócz internetowych ludzi go nie wysunął.
Gdy byłem w technikum myślałem że mam uszkodzenie OUN odpowiadające za takie a nie inne objawy.
No i technikum potwierdziło moje przypuszczenia. Ale w sumie, zamiast należeć do pewnej grupy osób z pewną plakietką, jestem totalnym diagnostycznym outsiderem. Trochę fajnie, jestem niezwykły, może najbardziej niezwykły na tym świecie, a jednak takie ehh jestem samotny nikt mnie nie rozumie.

Idę na teamspeaka z kumplem porozmawiać, zawsze coś.
Whatever is life sense now

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Salirka 28 mar 2017, 22:14
grunt pod nogami :roll:
Salirka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez marekk10 29 mar 2017, 10:11
A słyszeliście o czymś takim jak spamuj na innym Forum? Mój kolega twierdzi , że warto inwestować w takie coś, bo jest to teraz opłacalne. A na stronie Ronson jest naprawde ogromny wybór.
Ostatnio edytowano 29 mar 2017, 10:39 przez Lilith, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Z pozdrowieniami od Administracji.

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 29 mar 2017, 16:51
Poprawienie słuchu fonematycznego, zabranie natłoku myśli, derealizacji, życia we własnej głowie.
Jak zawsze miałem problem z nauką języków obcych i nie potrafiłem rozróżniać wyrazów ze słuchu po angielsku mimo przeczytania dużej ilości artykułów, teraz bez problemu wyłapuję i rozumiem całe sentencje.
Savant story is still going on...

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez oka22 08 kwi 2017, 07:30
lekcje z życia ,następują kolejne zmiany ,akceptuję zmiany ,a to co było i to co jest uczy mnie ,uczę się całe życie i do końca tak będzie ,bo jestem w szkole życia ,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez oka22 08 kwi 2017, 07:37
wszystko wykorzystuję jako naukę ,jestem tutaj po to żeby się czegoś nauczyć ,jestem swoim filozofem pomaga mi to żyć ,moja koleżanka szukała wsparcia wszędzie u wszystkich wsparcia i nie znalazła w swoim haosie ,bo nikt nie pomoże nikomu ,możesz pomóc sobie tylko sam ,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Priscilla_126 08 kwi 2017, 14:15
Nowe życie, lepsze. Większa pewność siebie, pogarda dla gnoi, umiejętność olewania takich osobników, lepsze relacje z mamą, więcej czasu poza kompem.
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 09 kwi 2017, 23:01
Możliwość oglądania filmów, wcześniej srogo mi koncentracja nie pozwalała i czasami cofałem moment 50 razy żeby go zrozumieć.

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Eteryczna 10 kwi 2017, 04:59
Zadowolenie ze swojego życia.
Eteryczna

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 10 kwi 2017, 08:45
Normalne poczucie czasu, zwykle godziny mijały jak minuty, a teraz to trwa tak długo, że niemiłosiernie się nudzę będąc samemu.
Kłopot w tym że dzięki możliwości epileptycznemu wyłączeniu się przebimbałem całą szkołę w samotności i nic nie pamiętając.

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez chadupy 10 kwi 2017, 11:34
Ostatnio zyskałem wielu przyjaciół, z którymi spędzam świetnie czas :) Zapominam chwilowo o nerwicy. Wiecie, że nawet Ci ludzie z Internetu nie są tacy źli hehe?
Zmień swoje życie - zwalcz trądzik różowaty: www.tradzik-rozowaty.info.pl

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Lilith 23 kwi 2017, 10:28
Kolejną porcję zmęczenia...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.[/i]
Administrator

Co ostatnio zyskaliśmy?

przez Reghum 26 kwi 2017, 18:55
Zaczęło ciągnąć mnie do ludzi i nauczyłem się z nimi rozmawiać :/
Gosh.

Sortuj wg