Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Clonazepam i Ketrel

Wiadomości w tym temacie: 12

Strona 1 z 1 

Reklama

Autor

Clonazepam i Ketrel

Clonazepam i Ketrel
Post 19 sie 2009, 17:45 

Od: 19 sie 2009, 17:19
Witam :D
mam takie pytanie. Od 3 lat ( z półroczną przerwą) biorę Clonazepam, początkowo 1,5 mg, ale od dłuzszego czasu - kilka miesięcy - biorę po 0,25 mg dziennie, maksymalnie 0,5 mg dziennie. Ketrel biorę od 8 miesięcy - na noc, 25 - 50 mg dziennie.
Moim problemem jest lęk napadowy, przez dwa lata bralam też Seroxat w dawce 40 mg dziennie ale go odstawilam i juz ponad miesiąc jestem bez Seroxatu.
Chcialabym odstawic Clonazepam, martwie się, że tak długo go biorę i że to nie będzie łatwe. Czy ktoś odstawial te leki? Kterel tez chcialabym odstawic (czy to jest silny neuroleptyk?). Od jakiegos czasu staram sie zajsc w ciaze, niestety bezskutecznie :cry: Nie wiem co winne, nerwica, leki czy co, bo jestesmy z mezem po wszystkich badaniach.
Poradxcie jak to wszystko poodstawiac. Do lekarza dopiero za dwa tygodnie..

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Clonazepam i Ketrel
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: Clonazepam i Ketrel
Post 19 sie 2009, 18:11 

Od: 26 lut 2009, 11:32
Według mnie to Clonu nie powinieneś brać tak długo, bo benzo leczy się krótkotrwale lub doraźnie.

______
Wolny od leków?

Post 19 sie 2009, 18:24 

To wiem, dlatego scho9dzilam z dawki ile się dało, ja pytam, czy ktos odstawial po kilku latach Klona i jak bardzo bolało :lol:

Post 19 sie 2009, 18:52 

Mogę Ci napisać, że ktoś po 5 latach odstawił Clona i bolało i to bardzo, ale musiało chodzić do pracy i nie było wyjścia. Miesiąc nie Twój. Pozdrawiam

______
Wolny od leków?

Post 19 sie 2009, 18:57 

Może jakoś się Hydroxyzyną zasuplementuję w tym czasie :smile: W każdym razie martwi mnie to bardzo, Clon jest lekiem który eliminuje w stu procentach moje napady lęku przy dawce 0,25 mg obecnie ale nie sądzę, bym w ciąży mogła go brać a nie wybrazam sobie odstawiac go dopiero wtedy, skoro może to być nienajlepsze przzycie.
Czy ktoś ma jakieś doświaczenia z Ketrelem branym w celach nasennych?;)

Post 19 sie 2009, 19:11 

Hydro? nie pocelam w tym wypadku, jak już chcesz się czymś dobić to chlorprothixen, działa w większości przypadków :)

______
Wolny od leków?

Post 19 sie 2009, 19:45 

A dlaczego nie polecasz Hydro? za słaba? Chlorprotixen brała moja babcia, to ponoc stary lek ale dobry, jak pamietam z opinii neurologa:)

Post 19 sie 2009, 19:54 
Ja tylko a propo Ketrelu, bo pytałaś czy to mocny lek. Okazuje się że nie zwłaszcza w takich dawkach jakie bierzesz. Natomiast jeśli chodzi o clonazepam to tez nie bierzesz jakichś końskich dawek przez strasznie długi okres czasu więc spokojnie zgodnie z zaleceniami lekarza możesz odstawiać:)

Post 19 sie 2009, 19:56 

Kolego, koleżanko, chlor stary jest ale działa 100% udupi Cię konkret. Najlepszy lek na odstawianie jakichkolwiek tabletek. Nie sugeruj się sugestiami lekarza, że przejdzie samo, nie potrzeba tabletek. BIERZ!! Jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi!!

______
Wolny od leków?

Post 19 sie 2009, 20:24 

Celineczko, pocieszyłaś mnie :smile:
Ketrel dziala cudownie jeśli chodzi o zasypianie - doslownie po 15 minutach od zażycia pedze do łózka i przesypiam cala noc:)
Klon to w ogole cud medycyny:) gdyby tylko nie uzaleznial...
Zapytam lekarza o chlorprotixen, tylko problem, czy znowu sie od czegos nie uzaleznie albo czy chlorprotixnu potem nie bede miesiacami odstawiac:) Cholera, kolo zamkniete;)

Post 20 sie 2009, 18:31 
perełko 30-a czemu jesteś na tym kretelu?
czy podczas brania seroxatu go dostałaś? czy podczas odstawiania?

Post 30 sie 2009, 09:56 

Ketrel dostalam, bo po 40 mg Seroxatu mialam takiego powera, że malo spalam i stale bylam glodna i jadlam nawet w nocy. Wtedy psychiatra przepisal mi Ketrel - zabojczo skuteczny, pól tabletki i spie jak zabita, poza tym uspakaja. Po odstawieniu Seroxatu - tzn. w trakcie, schudlam 15 kg, czyli wszystko to, co na nim przytylam, skonczyl sie ten straszny glod, takze wiem,ze Seroxat byl winny mojej nieustannej checi jedzenia i megaenergii. Jestem miesiąc po odstawieniu Seroxatu i leki wracają, nadal bioorę Clona...

Strefa czasowa: UTC + 1 |