Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: ciagły niepokój

Wiadomości w tym temacie: 20

Strona 1 z 2  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Reklama

Autor

ciagły niepokój

ciagły niepokój
Post 20 cze 2008, 19:21 

Od: 20 cze 2008, 18:55
witam wszystkich jestem tu nowa.choruje na nerwice lekowa z całą plejadą atrakcji.ech..nie mam juz siły.to tak przeszkada w normalnym zyciu.czasami sie czuje jakby mnie w ogole nie bylo i ze nie mam zadnej przyszlosci,od pewnego czasu wszystkie nerwy mam skupione w glowie.to jest najgorsze,jakbym miala wate lub zupelna pustke.boje sie sama siebie.wczesniej mialam w gardle i sercu.biore leki,ale pomagaja mi srednio.najgorszy jest ciagly niepokoj,niemoznosc usiedzenia.koszmar.z gory dziekuje za jakies slowa otuchy.pozdrawiam serdecznie

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

ciagły niepokój
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: ciagły niepokój
Post 20 cze 2008, 19:35 

Od: 11 maja 2008, 07:58
cześć. na pewno znajdziesz tu wsparcie.jak długo bierzesz leki?chodzisz na jakas terapie?napisz cos wiecej o sobie. pozdrawiam

Post 20 cze 2008, 19:42 

jestem w trakcie kuracji serotaxem.od pazdziernika.ciecko mi nawet teraz pisac.musze sie zdrowo napocic,zeby cos sklecić.stracilam wiare,ze to kiedys minie.czuje sie w srodku pusta jak bęben.trudno mi zebrac mysli.a pracuje i staram sie normalnie zyc.czy macie tez takie objawy?

Post 20 cze 2008, 19:54 

Od: 28 maja 2008, 11:18
Hey ja mam identyczne najgorzej jak mi 'to' wejdzie w serce i ten ciągły niepokój

Post 20 cze 2008, 20:33 

ja wolalam nawet chyba jak mi sie umiejscowilo w sercu.kiedys nie jadlam prawie 2 tygodnie bo myslalam ze mam nowotwor gardla.a teraz w tej glowie takie jazdy,to dla mnie jest najgorsze.zero odczuwania radosci tylko ciagle myslenie o tym.jestem otumaniona i ciezko mi w ogole myslec.o zycie.....

Post 24 cze 2008, 12:57 

Od: 21 mar 2008, 13:22
Witaj Nika.Ja tez z tym cholerstwem walcze. Kazdego dnia co innego w glowie sie roi....brak sil...ale co robic...trzeba jakos ciagnąc do przodu. :shock:

Post 24 cze 2008, 20:07 
Cześć nika869, miło Cię poznać. Nie tłum tego wszystkiego w sobie - napisz to tu, na forum - do wiele daje. Pozdrawiam.

Post 24 cze 2008, 20:58 

Witaj bethi :smile: ja tu też jakby nowa. Byłam na zakupach i było bardzo dobrze, nie miałam lęków , ale jak wychodzilam coś juz mnie brało , ale przeszło :D

Post 24 cze 2008, 23:04 

dzieki cixi i bethy,ze sie odezwalyscie.w grupie razniej.dzis przeczytalam w nowej oliwii,zeby przy nerwicach nie kontaktowac sie z ludzmi ktorzy maja podobne objawy i cierpia na nerwice.ale nie sadze,ze to dobra rada.ciesze sie,ze moge z kims porozmawiac.dzis mialam troche lepszy dzien,bo w pracy byl kociol,wiec nie mialam czasu myslec.wrocilam do domu i znowu zaczela sie jazda.odzywajcie sie,pozdrawiam.

Post 25 cze 2008, 18:00 

Ja wczoraj miałam leki przed wyjsciem ale wziełam 2x valerin mite i było dobrze, a wieczorem byłam w sklepie i w ogóle miałam cudowny humorek :) , a dziś jakoś przeleciało... pogoda sie popsuła i chyba cisnienie spadło bo jakas zamotana sie zrobiłam , ale jest nie najgorzej :D dajcie znać co u was , :*

Post 25 cze 2008, 19:19 

Od: 25 cze 2008, 16:22
Ten niepokój wykańcza najbardziej bo rozkreca machine -galerie objawów opisywanych w wielu postach :(
ostatecznością zażycia leku czyli momentem kiedy nie wytrzymuje juz tego jest bicie serca około 160 uderzeń na minute.... czuje wtedy jakbym miała zaraz umrzeć :( pomaga mi Cloranxen po około 20 min. przy czym od 3 tygodni biore ParoMerck. Coraz częściej jednak te ataki nie sa tak silne i potrafie je przetrwać bez cloranxenu, ciesze sie wtedy ogromnie :smile:
Trzymajcie sie i nie dajcie sie temu intruzowi !

Post 26 cze 2008, 18:06 

Witam.
Co dziś słychac u Was :?: U mnie przeleciało, rano było źle, miałam stresy jakies , a teraz jestem zmęczona :cry:

Post 26 cze 2008, 20:53 

witam wszystkich.u mnie raczej srednio.rano gorzej,wieczorem lepiej.niepokoj na porzadku dziennym he,he.ale podobno nie trzeba od niego uciekac,a sie z nim konfrontowac.ja probuje,ale raczej z kiepskim efektem.jestem ciekawa w ktorym miejscu wam sie objawia ten lęk?bo u mnie w srodku,tak w klatce piersiowej.trwa roznie,czasem minute.czasem długo z przerwami.wtedy nie moge wysiedziec w miejscu.jest to okropne.objawy ze strony serca przy tym uczuciu to mały pikuś.tak to u mnie wyglada.pozdrawiam cieplo.

Post 03 lip 2008, 08:06 

Od: 01 lip 2008, 09:41
:? witam
nie wiem czy każdy tam ma ale ja czuje wewnątrz taką kruchą bariere --jak popękane szkło kóre w każdej chwili pęknie....jestem o krok od poddania sie depresji załamania..jest tak ciężko,walcze resztkami sił ale ile jeszcze dam radę??? żeby jedna rzecz poszła do przodu dodała sił a tu nic wciąż pod górkę---ile można .marzę o odrobinie szczęścia jakie czułam pół roku temu kiedy pojęłam pracę ale ten sen minął..... pozdrawiam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |