Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chyba się zabije.


niewazne94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat, pisząc ten post łzy spływają mi po policzku.

Jestem niczym, nic nie osiągnąłem i nie osiągnę. Siedzę już trzeci rok w jednej klasie, nie mam dziewczyny, nie mam znajomych, jestem brzydki i mam oszpeconą twarz. Z rodzicami się w ogóle nie dogaduje, ojciec mieszka gdzie indziej i ma mnie całkowicie w dupie, z matką mam cały czas awantury o nic, codziennie mi mówi że jestem debilem, zerem i jestem pierdolnięty jak mój kochany tatuś. Mówiłem że nie mam znajomych ? Ahh tak, mówiłem. To teraz bonus, jak ktoś już do mnie zadzwoni raz na ruski rok czy mogę wpaść na imprezę to oczywiście awantura na cały dom że nigdzie nie mogę wychodzić bo nie jestem na swoim.

Kurwa mam tego wszystkiego dość, nałykam się leków albo pierdolne z dachu i zakończe to wszystko. Może będą po mnie płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94, jako moderator muszę Cię upomnieć, że Regulamin forum zabrania pisania postów sugerujących chęć popełnienia samobójstwa.

 

Jako użytkownik forum chciałabym Ci napisać, że w zasadzie obojętnie jak beznadziejnie by było, zawsze wszystko może się zmienić. Pewnie trudno Ci w to uwierzyć, ale tak jest. Będzie to kosztowało wiele pracy i wysiłku, ale efekt zdecydowanie wszystko zrekompensuje.

Poza tym, jesteś naprawdę młodym chłopakiem, całe życie przed Tobą - nie odbieraj sobie możliwości przeżycie tysięcy fajnych chwil. Piszesz, że nie możesz zdać do następnej klasy - dlaczego? Co jest przyczyną? Problemy z nauką czy np. frekwencją? Może zmiana szkoły by pomogła?

Na dziewczynę masz jeszcze czas. 19 lat to dopiero początek Twojej przygody z dziewczynami. A problemy z rodzicami... Cóż, ich nie zmienisz, ale możesz zmienić siebie.

Zastanawiałeś się nad skorzystaniem z fachowej pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nie zmieni, codziennie mam awantury w domu i kurwa wmawiają mi że jestem niczym, nikim, jestem debilem.

Czemu nie mogę zdać do następnej klasy ? Przez te wszystkie problemy zacząłem szukać szczęścia w narkotykach, przez to

nie potrafię się uczyć, frekwencja również cienka. Zmiana szkoły ? Raczej nie.

Na dziewczynę czas ? Jaa kurwa nigdy nie miałem dziewczyny, czuje taką pustkę w sercu że to szok. I jestem w 100% pewien że gdybym się zakochał z wzajemnością moje problemy by się skończyły. Do tego mam GIGANTYCZNE KOMPLEKSY.

Fachowa pomoc ? Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94, ja mam 25 lat i nigdy nie miałam faceta, także wiem co masz na myśli pisząc o tej pustce. Ale także z tego powodu wierzę, że jeszcze wszystko przed Tobą.

 

Awantury w domu to koszmar, rozumiem to. Na pewno nie będzie Ci łatwo się z tym uporać mając taką sytuację domową, ale jeśli Twoi rodzice sami nie zechcą się zmienić, to Ty ich nie zmienisz. Niestety. Możesz za to zmienić siebie.

 

Co do szkoły. Jesteś pełnoletni, możesz sam o sobie decydować. Możesz zmienić szkołę bez wiedzy rodziców, pójść do zawodówki albo innej szkoły, gdzie być może lepiej się odnajdziesz. Ale frekwencję sam musiałbyś poprawić.

 

No i sprawa z narkotykami jest nie za bardzo ciekawa. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? Dlaczego zatem pomimo problemów z narkotykami, horroru w domu, problemów w szkole, myśli samobójczych i podejrzewam, że także zaniżonej samooceny nie chcesz zdecydować się na pomoc specjalisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jestem w 100% pewien że gdybym się zakochał z wzajemnością moje problemy by się skończyły.

 

 

Czuje to samo ale raczej nie mogę na to liczyć. To było by rozwiązanie wszystkich problemów. świat stał by si o wiele piękniejszy. Może w to nie wierzycie. Ale miłość jest bardzo dobrym lekarstwem czuje to.

 

-- 21 paź 2013, 20:09 --

 

Spróbuj znaleźć dziewczynę, która jest w takiej sytuacji jak Ty. tj. nikt jej nie chce itd..Ja zacząłem wypisywać posty na forum. Ty i nie jednym. nie rozglądaj się za taką na mieście bo one siedzą w domu..Niektóre mogły by być bardzo kochane ale wstydzą się wyglądu tak jak my. Patrz na to to z tej perspektywy dziewczyna która czuje się tak jak Ty, spotykacie się dobrze wam się rozmawia jesteście tak bardzo mocno związaniu b w końcu macie SIEBIE!. A teraz opcja druga, jesteś piękny znajdujesz super sexi laske, która ma branie. Bedzie Ci wierna ^.-? Zaczynam dostrzegać dobre strony tego chociaż jest bardzo ciężko. Chciałbym być szczęśliwy śmierć nie jest wyjściem z sytuacji. Zresztą sam zrozumiesz jak przed podcięciem żył będzie miał cholerne wyrzuty sumienia co ja Ku*rwa robie? Tyle rzeczy można robić będąc żywym, a po śmierci dupa...Trzeba walczyć niestety chyba, że nie zależy Ci już na życiu, nie chcesz zasmakować nigdy szczęścia nie ciągnie Cię to, a wątpie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94

No i sprawa z narkotykami jest nie za bardzo ciekawa. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? Dlaczego zatem pomimo problemów z narkotykami, horroru w domu, problemów w szkole, myśli samobójczych i podejrzewam, że także zaniżonej samooceny nie chcesz zdecydować się na pomoc specjalisty?

 

Nie chce bo się boję, nie potrafie się otworzyć i powiedzieć o moich wszystkich problemach przed obcym, do tego jak już mówić to mówić wszystko, powiem że uciekam od tego wszystkiego ćpając - zadzwoni tam gdzie trzeba, wezmą mnie na odwyk, "rodzice" się dowiedzą i mnie wypierdolą z domu.

 

Spróbuj znaleźć dziewczynę, która jest w takiej sytuacji jak Ty. tj. nikt jej nie chce itd..Ja zacząłem wypisywać posty na forum. Ty i nie jednym. nie rozglądaj się za taką na mieście bo one siedzą w domu..Niektóre mogły by być bardzo kochane ale wstydzą się wyglądu tak jak my. Patrz na to to z tej perspektywy dziewczyna która czuje się tak jak Ty, spotykacie się dobrze wam się rozmawia jesteście tak bardzo mocno związaniu b w końcu macie SIEBIE!. A teraz opcja druga, jesteś piękny znajdujesz super sexi laske, która ma branie. Bedzie Ci wierna ^.-? Zaczynam dostrzegać dobre strony tego chociaż jest bardzo ciężko. Chciałbym być szczęśliwy śmierć nie jest wyjściem z sytuacji. Zresztą sam zrozumiesz jak przed podcięciem żył będzie miał cholerne wyrzuty sumienia co ja Ku*rwa robie? Tyle rzeczy można robić będąc żywym, a po śmierci dupa...Trzeba walczyć niestety chyba, że nie zależy Ci już na życiu, nie chcesz zasmakować nigdy szczęścia nie ciągnie Cię to, a wątpie..

 

Powiedz mi gdzie taką w internecie znalezc to prawdopodobnie uratujesz mi zycie, przesle ci jeszcze hajs na krate piwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94, to nie jest tak jak myślisz. W Polsce jednak obowiązuje jakieś tam prawo i w momencie kiedy jesteś pełnoletni sam o sobie decydujesz. Nawet zamknąć w psychiatryku mogą Cię tylko w przypadku kiedy stwierdzą, że zagrażasz swojemu życiu lub życiu innych. Nikt Cię do niczego nie zmusi, bo to Twoja decyzja czy chcesz sobie pomóc. Możesz leczyć się bez wiedzy rodziców, ponieważ w świetle prawa jesteś dorosłym, pełnoprawnym obywatelem. A lekarze wcale tak chętnie nie korzystają z zamykania wbrew woli pacjenta. To tylko nasze wyobrażenia, które podsuwa strach.

 

nie potrafie się otworzyć i powiedzieć o moich wszystkich problemach przed obcym, do tego jak już mówić to mówić wszystko, powiem że uciekam od tego wszystkiego ćpając
Nikt nie każe od razu Ci opowiadać o wszystkim. Najpierw zaufanie, to podstawa w skutecznym leczeniu. Zresztą, to Ty decydujesz o czym i kiedy mówisz, także wszystko jest w Twoich rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja sytuacja jest gorsza od mojej. Sama się nie znajdzie. I tak masz bardzo ułatwioną sprawę bo masz internet. Mało dziewczyn jest zdesperowanych, że nikt ich nie chce? i nawet te bardzo pokaźne są w depresji...;)

 

-- 21 paź 2013, 20:52 --

 

Dam sobie głowe uciąć, że teraz jakaś dziewczyna w promieniu 100m od Cb płacze bo nikt jej nie chce..Bo jest gruba i co z tego? Gdyby miała dla kogo schudła by i jeżeli dla niej będziesz zobacz jaka to jest więź jeżeli ona osiągnie swój cel.. proste :) i to działa w drugą strone

 

-- 21 paź 2013, 20:53 --

 

i na tym najbardziej mi w życiu zależy.

 

-- 21 paź 2013, 20:54 --

 

Trzeba szukać samo nie przyjdzie nie licz na to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie traktujesz życia poważnie. Bo ja mimo, że jest mi źle, mam przejścia ze schizofrenią to traktuje bycie człowiekiem jako coś zobowiązującego. Nie jestem żadnym glonem, bananowcem, ani futerałem na kije golfowe. Mam dumne miano człowieka i biorąc pod uwagę, że jest to efektem trwającej kilka miliardów lat ewolucji na planecie poniekąd jest to powodem do dumy. Nie mówię, że masz od razu zapisywać się do klasztoru, czy jechać do Indii, ale pewna świadomość, że życie to coś niezwykłego by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, dlaczego piszesz, że niosąca_radość powinna mieć taki nick? Ja odnoszę wrażenie, że pomaga ludziom na forum. Taka opinia może być krzywdząca, zresztą nawet jej w żaden sposób nie uzasadniłeś.

 

niewazne94, twoja sytuacja nie jest lekka, ale nie ma co pochopnie podejmować takich decyzji. Nie wszedłeś przecież na to forum, żeby się pochwalić, że idziesz się zabić, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, dlaczego piszesz, że niosąca_radość powinna mieć taki nick? Ja odnoszę wrażenie, że pomaga ludziom na forum. Taka opinia może być krzywdząca, zresztą nawet jej w żaden sposób nie uzasadniłeś.

 

Jak widać nie uczestniczyłeś w wczorajszej debacie dotyczącej tej moderatorki w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94, Po pierwsze - wierz mi,jak i wielu innym forumowiczom - nie tak łatwo,podciąć sobie żyły,poderżnąć gardło,czy wyprawić się na drugi świat w inny sposób,sama myśl o tym zwykle powoduje wycofanie się,jeżeli piszesz tu na forum,to znak że szukasz pomocy,nie radzisz sobie,nie że chcesz się zarżnąć.

 

 

Druga rzecz - Miłość - Fakt,to może pomóc,odpowiednia kobieta pomoże ci wyjść z doła,da chęci i motywacje do zmian...

Ale! To jednak nie jest rozwiązanie,i nie możesz oczekiwać i całkowicie polegać na 2 osobie,ludzie są różni,raz tak,za moment powieje w drugą stronę i może odejść - Co wtedy?

Coś jest w słowach - "nie szanując siebie,inni też cię nie będą szanować". Nie możesz swojej motywacji,chęci do życia i zmian całkowicie uzależniać od miłości czy innych, w głównej mierze musisz polegać na sobie,dla siebie żyć.

Choć nie powiem,też czasem kieruje się błędnym schematem tego typu,ale pamiętaj,od tego nie wolno uzależniać całkowicie własnego bytu, czy sensu bytu.

 

Trzecia rzecz - Narkotyki - Dobrze wiesz że biorąc je,Tylko niszczysz sobie zdrowie i organizm,jest to poważny problem i czym prędzej przydałoby ci się zapisać do specjalistów na NFZ,to problemy kalibru którego sam nie uniesiesz...

 

Nie chodzi mi tu by pieprzyć i mędrkować "życie jest piękne" czy "weź się w garść",oj nie nie,sam jestem skrajnym pesymistą,życie mam za badziewie,ludzi w większości za "zepsutych" i niegodnych zaufania,niejednokrotnie miewałem myśli i stany podobne jak twoje.

 

Co do pań jeszcze wracając - jestem rok starszy i ta sama sytuacja - 0 kontaktów,relacji.

Owszem,może zbyt przyjemne to,to nie jest,ani nie powód do dumy,raczej dowód własnego nieudacznictwa,czy innych - ale nie ma co rozpaczać,albo raczej - staraj się aż tak sobie tego nie wyrzucać,nic to nie da.

Po sobie wiem, i nadal próbuje to zwalczyć.

 

Oczywiście,większość tego wszystkiego jest w tobie i od ciebie zależy co zrobisz...czy podejmiesz walkę o siebie,czy się poddasz,tu na forum możemy cię wesprzeć jakoś,pomóc,ale choć te minimalne chęci i wola życia muszą być w tobie.

Jeśli wybierzesz inną drogę..cóż,zawsze trzeba uszanować czyjś wybór,choćby nie wiadomo jaki był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz totalne załamanie znam to mam z 5 za sobą to jest chwilowe, brak Ci odwagi żeby się zabić gdybyś chciał się zabić poszedłbyś to zrobić i nie traciłbyś czasu na pisanie postów na forum. Pisząc na forum ewidentnie szukasz pomocy są ludzie którzy chcą Ci pomóc. A sam jesteś na tyle zniechęcony aby podjąć jakieś radykalne kroki. Patrząc z Twojej perspektywy chcesz wylać swój żal, piszesz najgorsze rzeczy po to aby pokazać jak bardzo jest Ci źle i że ból jest nie do wytrzymania. Czyż nie?

 

Ale po co stracić ten cenny czas nie lepiej po prostu podjąć się leczenia? Napisz w dziale poznajemy się może znajdziesz kogoś ze swojego miasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci pewną radę jeżeli chodzi o kobiety, jeśli chcesz rzeczywiście znaleźć tę jedyną to musisz na początku czuć się dobrze sam ze sobą - wiem jakie to trudne ale musisz się "wyłączyć" od słuchania tych obelg że jesteś najgorszy i inne słowa które nie mają pokrycia.

 

Nie narzekaj, przynajmniej postaraj się, wiem jak to jest być samemu z dala od przyjaciół, znam smak braku prawdziwej miłości, znam poczucie winy które niesie ze sobą branie dragów, znam ból towarzyszący temu wszystkiemu ale NADAL wierzę w siebie.

 

Bądź silny, jesteś mężczyzną, płacz ale nie po to żeby się poddać ale po to żeby iść do przodu!

 

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewazne94, matka wie, że jej zachowanie wywołuje u Ciebie myśli samobójcze? Jest szansa, że się uspokoi, jak ją trochę postraszysz?

 

Ona nie ma pojęcia o niczym, nie wie na jakim świecie żyje. Przecież do domu przychodzę naćpany to i tak tego nie widzi, przez 4 lata nic się nie kapuje.

 

@Topic

 

Umówiłem się na wizytę za dwa tygodnie, prywatnie 80 zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×