Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chciałbym poznać opinię osób które brały...


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie zejścia z jednego zestawu leków na drugi

Teraz leki brałem w taki sposób i takie dawki: Zolafren 5mg 0-0-1

Axyven 75mg 1-0-1

Propranolol 40mg 0.5-0-0.5

Relanium 5mg 0-1-1

Teraz mam przejść na taki skład:

Zolafren 5m 0-0-1

Axyven 75mg 0-0-1

lenuxin 10mg 1/2-0-0 (po dwóch tygodniach 1-0-0)

Relanium 5m 0-1/2-1

Propranolol 40mg 1/2-0-1/2

Neurotrop Ret 300mg 0-0-1/2 (po dwóch tygodniach 0-0-1)

 

Pytanie do specjalistów,tych którzy wiedzą i znają się na rzeczy czy taki "przejściowy"zestaw leków nie jest za dużą dawką a przede wszystkim dlaczego został mi przepisany Neurotrop i jak przez was jest oceniany antydepresant o nazwie lenuxin.

OMG! :shock: aż tyle tego?!

Współczuję Ci kolego, że faszerują Cię tyloma psychotropami :( A myślałeś o psychoterapii? bez niej ciężko będzie Ci wyjść ze stanu w którym się znajdujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów.To mój pierwszy post tutaj i tak jak inni chcę poznać stany psycho-fizyczne osób po przeróżnych subst. chem.,szczególnie takich farmaceutyków ,których nie dane mi było przetestować,a owa chęć przetestowania ich jest duża,była wtedy i jest teraz.Wiele kombinacji różnych (szczególnie z grup:benzodiazepin,neuroleptyków,opioidów,III-pierścieniowych l. p-depresyjnych.amfetamin (metaamfetaminy) ,innych subst dział.w obrębie sfery receptorów GABA,halucynogenów,większości narkotyków jakie są dostępne na polskim "czarnym" rynku.

 

W chwili obecnej jestem w stanie wywołanym farmakologicznie przez:

jednorazowe dawki ,w różnych porach przez ost. 48h.

_wczoraj wieczór:metaamfetamina ok250mg,tramadol 1g,TetraHydroCannabinol,clonazepam 8mg,

_dziś:o 10:00 am:800mg tramadolu,150 bupropionu,300 sulpirydu,THC(po przez podanie drogą oddechowego ukł),dexamethazonu-1 mg p/o....za chwilę przyjmę w daw. jednoraz.:zolpidem 15mg,clonazepam 10mg,sulpiryd 600mg,bupropion 150 mg,spalę "lufę" thc(dokł.skuna.pot)

400 mg tramadolu,i wypiję 2 piwa 0,5l każde-alk9%obj i ciekaw jestem czy przeważy działanie psychostymulująco-aktywizująco:euforycznie,czy wręcz przeciwnie:depresyjnie na OUN i ukł. oddechowy.

_dodam ,że jeśli chodzi o moją tolerancję na poszcz. z w/wym. śr.to sytuacja wygląda następująco:

-tramal brany regular. od 5 lat w dawkach między 400mg a 2400mg

--psychoaktywne:amfet,THC, znam od ok 12 lat:w tym. 3 lata dawki amfy:1g dziennie,reszta czasu z dniem dzisiejszym włącznie-brane co ok. 4 dni(metaamfetamina) 200mg-300mg

--dexamethazon 1-rwsze 2mg. ,

:bupropion 2 x 150mn. dwie dawki po 150 odstęp 12 h

-benzodiadepiny :w tym estazolam ,clonazepam,nitrazepam,chlordiazepoxyd,flunitrazepam

co 2 doby zwykl. w dawce poj. np. 4mg estazolamu,8mg clonazepamu,albo 7,5mg midazolamu...

od 2 lat regularnie.

P.S. Co do mojego samopoczucia w chwili obecnej:powiem:jest ok. lekki błogostan,remisja amfy.senność,apetyt,obojętność......,....Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów.To mój pierwszy post tutaj i tak jak inni chcę poznać stany psycho-fizyczne osób po przeróżnych subst. chem.,szczególnie takich farmaceutyków ,których nie dane mi było przetestować,a owa chęć przetestowania ich jest duża,była wtedy i jest teraz.Wiele kombinacji różnych (szczególnie z grup:benzodiazepin,neuroleptyków,opioidów,III-pierścieniowych l. p-depresyjnych.amfetamin (metaamfetaminy) ,innych subst dział.w obrębie sfery receptorów GABA,halucynogenów,większości narkotyków jakie są dostępne na polskim "czarnym" rynku.

 

W chwili obecnej jestem w stanie wywołanym farmakologicznie przez:

jednorazowe dawki ,w różnych porach przez ost. 48h.

_wczoraj wieczór:metaamfetamina ok250mg,tramadol 1g,TetraHydroCannabinol,clonazepam 8mg,

_dziś:o 10:00 am:800mg tramadolu,150 bupropionu,300 sulpirydu,THC(po przez podanie drogą oddechowego ukł),dexamethazonu-1 mg p/o....za chwilę przyjmę w daw. jednoraz.:zolpidem 15mg,clonazepam 10mg,sulpiryd 600mg,bupropion 150 mg,spalę "lufę" thc(dokł.skuna.pot)

400 mg tramadolu,i wypiję 2 piwa 0,5l każde-alk9%obj i ciekaw jestem czy przeważy działanie psychostymulująco-aktywizująco:euforycznie,czy wręcz przeciwnie:depresyjnie na OUN i ukł. oddechowy.

_dodam ,że jeśli chodzi o moją tolerancję na poszcz. z w/wym. śr.to sytuacja wygląda następująco:

-tramal brany regular. od 5 lat w dawkach między 400mg a 2400mg

--psychoaktywne:amfet,THC, znam od ok 12 lat:w tym. 3 lata dawki amfy:1g dziennie,reszta czasu z dniem dzisiejszym włącznie-brane co ok. 4 dni(metaamfetamina) 200mg-300mg

--dexamethazon 1-rwsze 2mg. ,

:bupropion 2 x 150mn. dwie dawki po 150 odstęp 12 h

-benzodiadepiny :w tym estazolam ,clonazepam,nitrazepam,chlordiazepoxyd,flunitrazepam

co 2 doby zwykl. w dawce poj. np. 4mg estazolamu,8mg clonazepamu,albo 7,5mg midazolamu...

od 2 lat regularnie.

P.S. Co do mojego samopoczucia w chwili obecnej:powiem:jest ok. lekki błogostan,remisja amfy.senność,apetyt,obojętność......,....Pozdrawiam

OMG :!::shock: chyba pomyliłeś forum, idź na hyperreal.info chociaż pewnie tam już jesteś zarejestrowany...

Trzeba być strasznie nieszczęśliwym, żeby tak ćpać - współczuję ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×