Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Wiadomości w tym temacie: 3061

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Strona 111 z 219  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 219  Następna strona

Reklama

Autor

CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa
Post 16 paź 2010, 17:13 
Cytuj:
Takie ciacho jak ty choruje na depresje?Sensancja!Znajdz sobie chłopa który cię pocieszy

Sikam :mrgreen: Powieszę sobie Wasze cytaty nad łóżkiem i w przerwach pomiędzy rykiem a zwarzywieniem będę się nimi pocieszać :twisted:

CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 16 paź 2010, 17:24 

Od: 31 maja 2010, 21:08
A co ci dokładnie jest?Zdychasz tak samo jak my?

______
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Post 16 paź 2010, 17:29 
specjal, zdycham,ale na cos innego. http://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5 ... borderline
http://www.borderlinepersonalitydisorder.com/

Post 16 paź 2010, 17:43 

To nie jest z tobą tak zle.Będzie good.

[Dodane po edycji:]

Piszę ci znajdz sobie chlopa a wszystko minie

______

Post 16 paź 2010, 17:44 
specjal, nie.....jest ze mną bombowo :mrgreen:

no tak,wszystko ladnie pięknie,tylko mam "chlopa" od lat 4.
jakos mnie to nie uleczylo do konca,każdy może sie wyczerpac ;)

Post 16 paź 2010, 18:08 

A co samookaleczanie?Załamałaś się psychicznie,bieda,choroby,alkoholizm,pech w milości,porażki w pracy,szkole.Może spróbuj alkoholu.Sądzę że Robert ma o wiele bardziej przejebane.Nie ma co się matrwić. ;)

______

Post 16 paź 2010, 18:19 
specjal, Nie,samookaleczanie,narkotyki i alkohol w moim pojęciu nie leczą chorób psychicznych,ewentualnie uśmierzają cierpienie-na chwilę.

Post 16 paź 2010, 18:19 

Od: 27 sie 2010, 13:27
Krwiopijku szkoda takiej ślicznotki z TAKIMI oczami. Zawsze możesz na nas liczyć. :papa:

Specjal nie zażywam żadnych lekarstw. Jak już pisałem pieniędzy wystarczy mi do końca moich dni, tak że kariery nie muszę robić. Ale zastanawiam się czy nie wprowadzić się w niby hipo bo się nudzę. no i NIE PIŁEM ALKO PONAD DWA MIESIĄCE. :great:

______
Ech życie.

Post 16 paź 2010, 18:46 
Rambo troche nie rozumiem Twojego podejscia.Piszesz,ze od czasu do czasu masz zalamke i nie mozesz sobie z niczym poradzic,wszystko sie wali itp a pomimo tego nie chcesz przyjmowac lekow.W moim rozumowaniu to albo nie chcesz sie wyleczyc,albo nie potrafisz wlasciwie i obiektywnie ocenic sytuacji.Nie zdajesz sobie sprawy z tego,ze w tej chwili czujesz sie ok,ale to sie moze nagle skonczyc i przestawisz sie na tryb depresyjny?
Przeciez stabilizatory w chad sa po to,aby jak najbardziej zminimalizowac skoki nastroju.Nie chcialbys stabilizacji i poprawy swojego samopoczucia?Serio,to Cie zupelnie nie rozumiem.

A tak BTW dzisiaj zdycham od samego rana.Dobrze,ze sie nie nakrecalem dobrym samopoczuciem przez ostatnie dni i bez entuzjazmu podszedlem do chwilowej poprawy.Latwiej jest sie pogodzic ze zjazdem na samo dno.

I jeszcze jedno...Ostatnio zauwazylem,ze brzydze sie alkoholem.Nie tykam nawet piwa czy lampki wina.

Post 16 paź 2010, 18:52 
Krwiopij, Jakie masz plany walki z tymi dziadostwami? Co planujesz w ciągu najbliższego czasu? Co byś chciała robić?

Post 16 paź 2010, 18:55 
Wujek_Dobra_Rada, tańczyc i występowac w cyrku :mrgreen:

Hmmm..chcialabym znalezc pracę,elegancko chodzic na uczelnie i jakos z tego wybrnąć.

Post 16 paź 2010, 19:00 
Wkońcu coś sensownego przeczytałem w Twoim poście. Właściwie optymistycznego :D. Bo ciągłe zagłębianie się w to, jak mamy przejebane, niczemu dobrego nie służy. Z tego co widzę po sobie, jest wręcz odwrotnie. Już nawet CHAD miałem, studiując to forum ;P. Na psychologie wracasz?

Post 16 paź 2010, 19:06 
Wujek_Dobra_Rada, to jest nic,bo ja już mialam schizofrenię prostą :mrgreen: Na resocjalizację.Już wrocilam,psychologia to zamknięty rodzial.;)

Post 16 paź 2010, 19:12 
ExModerator

Od: 29 lut 2008, 23:25
specjal, a do cholery jak mozesz sadzicz czy Robert ma bardziej przejebane czy Hania i Ja (obie bordery) maja bardziej przejebane, człowieku zastanow sie co pisze bo mozesz urazic kogos :-|
Dla mnie porównywanie że CHAD jest gorsze od Borderline czy NN czy NL jest pojebane...........

______
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ 3061 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 219  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |