Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD a imprezowanie


adhab

Rekomendowane odpowiedzi

mam pare razy do roku swoiste napady: przez pol roku jestem spokojny 'normalny' po czym wybucham i zaczynam kilkumiesieczne imprezowanie co czw. pt. i sb - czuje ze jak czw i weekend musze isc na impreze, pic poprostu byc na nich, po czym po 2-3 miesiacach nagle z dnia na dzien, przestaje mi sie chciec imprezowania i wracam do 'normalności' zastanawia mnie, czy to nie objaw CHAD-u i manii, czy ktos ma podobnie ?

idac na impreze czuje sie jak bym byl napcany, totalna adrenalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, może lubisz imprezować i zwyczajnie czujesz się tym faktem podjarany. po "wszystkim" ubywa Ci energii więc potrzeba trochę czasu na zregenerowanie sił i... można zacząć od nowa :lol:

 

masz coś stwierdzone ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że CHAD to nie jest "mania" (w cudzysłowie w znaczeniu Twego opisu, jak miałaby wyglądać mania) i normalność i tak na zmianę, tylko wiesz... ciągnący się w nieskończoność ból depresji aż po samobójcze zapędy, manie niszczące życie nie przyjemnością, jak to się wydaje, bo mania to nie miła odskocznia, aż pozazdrościć bo każdy by to chciał przeżyć, tylko potworna burza w mózgu eh może więcej się nie rozpiszę teraz, jak będą pytania to się postaram odpowiedzieć

 

najlepiej przeczytaj https://www.tacyjakja.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=108&cntnt01origid=55&cntnt01returnid=55

a potem ciesz się, ze jak normalny chłopak masz siły na fajną zabawę na imprezach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×