Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Bole klatki piersiowej i plecow

Wiadomości w tym temacie: 18

Strona 1 z 2  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Reklama

Autor

Bole klatki piersiowej i plecow

Post 20 kwi 2008, 04:44 

Od: 12 kwi 2007, 21:26
odczuwam szczegolnie w pozcji lezacej i jak sie obudze rano jestem cala obolala, mam zdjagnozwana nerwice i wiotki platek mitralny.czasami biore ibuprom ale nic nie pomaga.czy ktos z Was tez tak?

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 20 kwi 2008, 11:21 

Od: 30 mar 2008, 16:47
too_sensitive ja mam 23 lata, a przez bole pleców czuje sie juz jak staruszka..
Miałam kiedys, w liceum zdiagnozowana nerwice przez pania psycholog, ale sie tym mocno nie przejelam, bo nie mialam jakis naprawde ciezkich obajwów, mocno mnie ograniczajacyh. Dopiero jak się pojawiły bóle pleców :shock: , zaczełam widziec problem. Bo nawet przy nich nie mozna normalnie siedziec!
Bolą mnie najczęsciej jak sie zdenerwuje, wyjde poza dom, albo jak spie nerwowym snem. Wszystko chyba na tle nerwicowym.
Ibupromu nie biore, tez nie pomagalo. Polecam cwiczenia rozluzniajace. Uspokajaja i rozluzniaja napiete miesnie.

Post 20 kwi 2008, 16:07 

Od: 02 gru 2007, 22:22
Dziwne... ale ostatnio, po przebudzeniu pobolewa mnie klatką piersiowa, a właściwie płuca. Dzisiaj bardzo się zdenerwowałem i cały dzień kłuje mnie pod żebrami... na szczęście nie są to jakieś bóle na "Auu..", ale dziwnie niepokojąca to dolegliwość. Coś mi się zdaje, że nerwica zalicza mi kolejny objaw do kolekcji.

______
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Post 20 kwi 2008, 16:48 

Od: 20 sty 2008, 17:44
Czy to płuca, czy to serce... :cry: tez to mam. Lekarz mi powiedział, że takie objawy idą z przewodu pokarmowego, objawiają się bólami w klatce piersiowej, bo chodzi o refluks, kurcze rozworu przełykowego etc. (czy to płuca, czy to serce?? 8) ).

______
Navita vitae.

Post 20 kwi 2008, 16:58 

więc może żołądek? to by się zgadzało, bo w brzuchu też mi jakieś chochliki ganiają... to by wyjaśniało... stres = objawy gastryczne a to prowadzi do bólów w okolicach płuc, a może serca.

______

Post 20 kwi 2008, 17:09 

Od: 30 mar 2008, 16:47
Mnie boili pod łopatkami.. Takze czuje czasami i chodze jak staruszka :? A jak pani masażystka mi stukała w plecy rękmi to czułam ból w połowie przewodu oddechowego.. :?

Post 21 kwi 2008, 03:13 

Hmmm Na pewno nie jest to bol zoladka,odczuwam wyrazny bol w mostku i w okolicy lopatek z tylu. Mysle ze jesli nie od nerwicy to od tej "wady kosmetycznej"serca ktora mam.

Post 21 kwi 2008, 19:37 

Ja bardziej odczuwam go z przodu.... i częściej z lewej strony, co by mogło świadczyć o serduchu. Ale nie są to mocne bóle... powiedziałbym tylko, że są niepokojąco zauważalne.

______

Post 21 kwi 2008, 19:57 

Od: 23 wrz 2007, 21:24
too_sensitive napisał(a):
Hmmm Na pewno nie jest to bol zoladka,odczuwam wyrazny bol w mostku i w okolicy lopatek z tylu. Mysle ze jesli nie od nerwicy to od tej "wady kosmetycznej"serca ktora mam.

Mam dokładnie to samo, minęło podczas brania jednych leków antydepresyjnych, teraz pojawiło sie znowu /zmieniałam leki/. Również mam stwierdzone "wypadanie zastawki mitralnej" - jakieś 7 lat temu. Moim zdaniem te bóle są jednak /przynajmniej u mnie/ nerwicowe.
pozdrawiam

Post 22 kwi 2008, 00:39 

Tylko ze ja juz biore antydepresanty ponad rok czasu i bole dalej sa,Mowilam o tym lekarzowi i stwierdzil ze to nie moze byc tak dlugo od nerwicy.... wiec prawdopodobnie od serca.

Post 22 kwi 2008, 07:34 

too_sensitive napisał(a):
stwierdzil ze to nie moze byc tak dlugo od nerwicy....

Dziwne to, co napisałaś... poprawcie mnie proszę, jeśli się mylę, ale przecież w moim przypadku nerwica trwa już grubo ponad rok, wiec dlaczego towarzyszące jej nerwobóle nie miałyby trwać równie długo? Wydaje mi się to logiczne.

______

Post 22 kwi 2008, 11:07 

Od: 26 wrz 2007, 15:14
A macie blizej nie okreslone bole somatyczne w klatce piersiowej? Taki dziwne uczucie scisku w okolicach mostka?

______
"Życie nie jest ani proste, ani złożone. Poprostu jest." Antoine de Saint-Exupéry

Post 22 kwi 2008, 16:59 

Od: 22 kwi 2008, 12:39
Ja mam 24 lata a tez czasem czuje sie jak staruszka ciagle cos boli jak nie w klatce piersiowej to gdzie indziej a najgorsze jak mam wrazenie ze bola mnie pluca albo serce,czasem tez w plucach zbiera mi sie za duzo powietrza i mam problemy z oddychaniem. :(

Post 24 kwi 2008, 20:08 

W gwoli wyjasnienia,nerwice mam od lat10 a dopiero od roku zdjagnozowana(sick).

Lalina jak moglabys opisac swoje problemy z oddychaniem?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |