Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból głowy + ból brzucha ?!


insolintje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 miesięcy mam pewien problem. Lecze się na nerwice lękową i depresję. Dwa miesiące temu zatrułem się i przez tydzień bolał mnie żołądek... I moja głowa oczywiście mi wmówiła, że mam jakiegoś raka bo bolało mnie po prawej i po lewej stronie brzucha. Poszedłem do lekarza - zrobiłem morfologie, badania wątroby, minerały, tarczyca no jednym słowem wszystko zostało sprawdzone. Wyniki wyszły idealne. Lekarz w momencie w którym, się przyznałem że choruje na nerwice oznajmił mi że to zespól jelita drażliwego. Wróciłem do swojego psychiatry, dostałem leki i dzień poźniej problemy żołądkowe przeszły... Lecz moje myślenie się nie zmieniło - jak mnie boli głowa to mam guza w głowie, jak mnie boli w klatce- to guz na płucach itd itd. Teraz wszystko co mnie zaboli - moja głowa wmawia mi że mam coś w sobie, a to niesie za sobą pogorszenie stanu psychicznego (zimne poty, zero ochoty na cokolwiek itp). Czy sądzicie, że ja wmawiam sobie te bóle? Od 2 miesięcy, nie ma dnia, żeby mnie coś nie bolało, albo głowa, albo coś w brzuchu, albo w klatce piersiowej. Mój psychiatra mówi, że jestem zdrowy psychicznie, tylko moja głowa mi "wmawia" te bóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

insolintje, Mnie od kilku lat boli codziennie coś innego, miałam już wszystkie raki (których oczywiście nie mam) a moja karta u lekarza jest gruba jak akta sądowe mafii paliwowej ;)

 

Skoro leczysz się na nerwicę lękowa i dopiero teraz masz takie objawy to znaczy że nie jest z tobą tak źle. Wiem że to trudne, ale zamiast wmawiać sobie że masz raka, wmawiaj sobie że to tylko nerwica. Objaw bólu powinien ustąpić, a z czasem leczenia nowe nie powinny sie pojawiać, albo przynajmniej coraz rzadziej. Ważne jest dobre dobranie leków przez psychiatrę.

Niestety efekty przychodza bardzo powoli. Ja mimo że odczuwam poprawę dzisiaj "mam" raka jelit i raka płuc, bo akurat tam moja nerwica postanowiła sobie poboleć. Jutro będzie lepiej. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×