Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się że jestem...


przegrany96

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się że jestem gejem :( Mam 17 lat, a jakoś nie ciągną mnie dziewczyny, tzn nie umiem ich podrywać :( Nawet patrzec na nie nie potrafie bo mam jakis lek ze mysla, ze ich podrywam nie wiem taki paniczny lęk :( Poza tym podobają mi się twarze niektórych facetów, i np. jak widzę jakiegoś samotnego to mi szkoda go. Często jak patrzę na twarz to potrafię się na faceta twarz patrzeć bardziej niż na dziewczyny :( Boję się że coś ze mną nie tak :( Natomiast co do mysli erotycznych, to wolę dziewczyny... Kurcze czy to mogą być objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegrany96, rozumiem wątpliwości, ale dojrzewasz, jesteś w takim wieku, że to normalne i wiele osób tak ma tylko, no właśnie, nikt się do tego nie przyznaje. Nie raz w życiu można się zafascynować kimś tej samej płci, ale to nie oznacza homoseksualizmu. Skoro fantazjujesz o dziewczynach, to jednak sam widzisz, że wolisz płeć żeńską. To, że nie umiesz podrywać, a właściwie boisz się (nie wiem, wyśmiania?) to już inna bajka. Jeśli bardzo się tym martwisz, to warto pogadać z kimś zaufanym. A jak Twoje lęki są dość duże i pojawiają się również w innych sytuacjach to warto iść do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×