Skocz do zawartości
Nerwica.com

bo podobno można się tu przywitać ;)


Gość Jadis

Rekomendowane odpowiedzi

tak właściwie to nie wiem jeszcze co robię na tym forum.

może po prostu po 16 latach chorowania na lęk napadowy (zaczęło się na serio, gdy miałam 12 lat) i sporadyczne epizody depresyjne postanowiłam wreszcie pogadać z innymi świrami, które mają takie problemy jak ja ;) chociaż pewnie nic nowego tutaj nie napiszę. liczę natomiast, że dowiem się wielu rzeczy, które pomogą mi radzić sobie z moimi problemami.

 

początki zawsze bywają trudne, więc nie zjedzcie mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odzew, Aquarel :)

 

póki co czuję się dość samotna na tym forum. za dużo użytkowników, za dużo prawie identycznych historii... i większość osób dopiero zaczyna "przygodę z lękami", a ja się czuję weteranem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadis nie jestes tu weteranka.Ja ze swoja przyjaciolka nerwica zyjemy w symbiozie 20 lat.Przerobilam juz wiele lekow,a od ok.3 lat dolaczyly natrectwa myslowe.Z perspektywy 20 lat choroby wiem,ze trzeba jej urwac leb jak najszybciej,poniewaz objawy poteguja sie i przybywaja nastepne.Dlatego apel do poczatkujacych-ZROBCIE Z NIA PORZADEK NA DZIEN DOBRY.Oczywiscie,ze bywaly u mnie okresy lepsze,ale nigdy nie bylo normalnie.Teraz madrzejsza o ta wiedze postaralabym sie inaczej z nia walczyc.Ale coz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie! :D Moonastria, cieszę się, że to w moim wątku powitalnym napisałaś pierwszy post.

 

dziękuję za słowa wsparcia od osób, które już podobnie długo jak ja się użerają z problemami. cieszę się, że nie jestem sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×