Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bez zrozumienia


agata010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 21 lat choruje na nerwice która niszczy mnie i całe moje życie .

od dawna nie radzę sobie z normalnymi czynnościami , nie jestem w stanie normalnie funkcjonować .

Od 5 lat jestem w związku a trzy lata po ślubie ,każdy mój atak agresji czy wybuch złości kończy się dla mnie fatalnie .

Czuję się jakbym była problemem ,który nie da się rozwiązać . W życiu wiele złego mnie spotkało ,nie które z tych rzeczy sama spowodowałam .

Jestem pewna że któregoś dnia zostanę sama , mój partner który tyle ze mną przeżył stracił już nadzieję na normalne życie ze mna .

Gdy emocje opadną po mojej histerii , staram się wybłagać od męża żeby mi wybaczył żeby zrozumiał że wcale nie chciałam się tak zachować

On niestety sam potwierdził że nie umie ze mną rozmawiać , nie wie czy dalej chce ze mna być . Mówi że jest mu już za ciężko .

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę , gdy czuję się choć troszkę lepiej zawsze staram sie coś miłego mu powiedzieć ale boli mnie to że nie jest wstanie mnie pocieszyć i zobaczyć że w głebi duszy jestem dalej tą samą dziewczyną którą byłam wcześniej . Chyba to tyle , chciałam po prostu to z siebie wylać ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×