Skocz do zawartości
Nerwica.com

bardzo nietypowy klopot


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze ten temat ponieważ mam wielki kłopot. Otóż wydaje mi sie ze raz jestem ponad wszystkimi a raz ze gorszy od wszystkich :/ To jest mimowolne i wiem ze nikt nie jest lepszy ani nikt nie jest gorszy. Chodzi o rozum i inteligencje. Bo tam kilka osob mi powiedzialo ze inteligentny jestem i odrazu samo od siebie ze jestem ponad kims i to troche odpycha mnie od realiów. Czuje sie inny od wszystkich ludzi a przeciez jestem taki sam :/ Boje sie ze odwali mi w glowe i bede zyl sam dla siebie we wlasnych przekonaniach nie sluchajac nikogo... przeciez tak sie nie da!! trzeba zyc z innymi i dla innych, miec wspolne pogladu a nie perfekcjonizm i idealizm :/ prosze Was poradzcie co mam zrobic bo to naprawde bardzo niemile doznanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo nietypowy??? hmm, ja bym powiedziała, że wcale nie taki nietypowy

 

wiem o czym mówisz, Mafju88

też tak mam, staram się z tym walczyć, i średnio to wychodzi szczerze mówiąc

 

jeśli Ci to bardzo przeszkadza, to idź do psychologa i pogadaj z nim o tym, możesz się ciekawych rzeczy dowiedzieć o sobie ;)

albo może masz jakiegoś przyjaciela, z którym mógłbyś o tym porozmawiać

 

ale psycholog zdecydowanie lepszy, tylko że może się okazać, że kilka wizyt nie wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mintchocolate wiem ze to pewnie objaw nerwicy. Na psychoterapie bede szedl juz niedlugo tylko jak tu z ludzmi rozmawiac i miec jakiekolwiek konkaty skoro z przyjaciela robie idiote bo jest zaluomy raz gorszy odemnie raz taki sam a raz lepszy... naprawde to obraz rzeczywistosci bardzo wypacza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od nerwicy Kochana i z tego co mi wiadome juz (bo doinformowalem sie wiele osob tak ma z nerwica :)) poprostu szuka sie tego jakim sie naprawde jest starasie dowartosciowac jakos albo cos w tym stylu, wszystko bierzemy do siebie i czasami az przesadnie i takie roznice wychodza ze albo jestesmy lepsi albo gorsi... ale to mija:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafju88, pytam, bo ja mam podobnie, ale zdanie na temat poszczególnych osób mam raczej stałe, tzn. albo mi się ktoś podoba albo nie

i jedni są gorsi a inni lepsi;

z gorszymi nie ma sensu a z lepszymi nie ma szans ;)

 

nigdy nie rozumiałam myślenia, że wszyscy są tacy sami, dla mnie to bzdura

 

masz może podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×