Antydepresanty a energetyki

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 11:20
Czy energetyki można bezpiecznie pić biorąc antydepresanty? takie jak np. wenlafaksyna, mirtagen czy inne leki typu chlorprothixen? Czy wchodzą w jakieś interakcje, może coś z sercem czy wątrobą po nich być?
Zdarza mi się ostatnio popijać czasem red bulla czy inne podobne i nie wiem czy to bezpiecznie tak
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ania_taka 14 sie 2013, 11:25
ja biorę paroksetyne i piłam duuużo energetyków. Nie mam pojęcia czy wchodza w jakies interakcje, ale przez jakieś dwa miesiące ostatnio piłam po 3-4 puszki dziennie i nie zauważyłam aby coś się działo. Co prawda odstawiłam je ale dlatego że wiem, że one same negatywnie wpływają na organizm

przez Ferdynand k 14 sie 2013, 13:42
kofeina to wątroby nie załatwi chyba

energy drinki na pewno lepsze są od kawy bo zawierają wit B itp więc tyle się nie pozbędziesz witamin co po kawce
przy wenli to ciśnienie może skoczyć
na kwas na forum prewencyjnie bufor amonowy 1-1-1-fuck you haters
rutinoskorwin prewencyjnie żeby się lewackim sku....niem nie zarazić

zapraszam do gotowania (kawy) kawa-najgorsza-z-najgorszych-t52030-28.html
wkurza-mnie-t21460-19054.html#p2020701
Naczelny Użyszkodnik

przez ania_taka 14 sie 2013, 18:56
wykończony napisał(a):kofeina to wątroby nie załatwi chyba

energy drinki na pewno lepsze są od kawy bo zawierają wit B itp więc tyle się nie pozbędziesz witamin co po kawce
przy wenli to ciśnienie może skoczyć

oj mi się wydaje że od kawy one lepsze nie sa....

przez CórkaNocy 14 sie 2013, 19:12
mi też się tak wydaje :/ samo zdrowie to nie jest a raczej masa chemii, ale od biedy można napić się, bo piję teraz tylko góra puszkę 250 ml dziennie
CórkaNocy

przez ania_taka 15 sie 2013, 07:17
CórkaNocy, mimo wszystko uważaj z nimi, staraj się codziennie nie pić. Łatwo się do nich przyzwyczaić, do tego chwilowego kopa. Wiem co mówię, bo sama właśnie jechałam na nich. Rano bez śniadania tylko kawa i fajki. Potem w trase (pracuje jako przedstawiciel handlowy). No i oczywiście jak energii brakowało to energetyk i fajki - i tak do popołudnia aż wróciłam. Dopiero wieczorem jadłam obiadokolacje. I wcale w dzień mi się jeść nie chciało, energetyki dodawały energii a do tego lubię ich smak. I ciężko było przestać. Ale się udało, także uważaj, zaczniesz od jednego dziennie, w końcu może CI brakować i tak to się zaczyna.

przez Asmo 16 sie 2013, 16:42
Kiedys wyczytalem ze po energetyku faktycznie jest kop ale nie dlugi i ma szybkie zejscie ktore w polaczeniu z bardzo duza iloscia cukru ktorego jest mnostwo w tych napojach zamula po czasie. Cos w tym jest. Z kolei kawa stopniowo powoli rozbudza oraz stopniowo schodzi. Jesli nie ma sie problemow z nadcisnieniem i zdrowy zoladek mozna pic do 4-5 kaw dziennie bez problemu. Pomijam problemy ze snem bo jeden moze isc spac po kawie a ktos inny nie.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Sortuj wg