Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki program w ktorym zajmuja sie sporzadzaniem portretu psychologicznego przestepcow.Zazwyczaj sa to inteligentni ludzie ktorzy wypracowuja w sobie takie mechanizmy ze potem pol tuzina naukowcow miesiacami rozgryza co dana osoba kierowalo itd itd..mysle ze i on znajdzie sie w tym programie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W W. Brytanii to zabrania się w szkole ustawiania choinek bo obraża uczucia religijne innych gł muzułmanów, w stołówkach nie podają wieprzowiny bo jest nieczysta, za to w okresie ramadanu nie można publicznie jeść przed zachodem słońca. Muzułmańskie dzieci nie chodzą na biologie a dziewczynki na basen i to się nazywa tolerancja

W Polsce z nakazu państwa obchodzi się święta religijne, a z religii wystawiana jest ocena jak z każdego innego przedmiotu.

 

-- 29 lip 2011, 16:34 --

 

według tej teorii Robercie to Ty tak jakby chory na CHAD nie powinieneś mieć praw do rozmnażania się.

Według tej teorii nie powinien mieć prawa do życia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tako rzecze (lekko skonfundowana) TheGrengolada:

rober6666, w sumie dużo racji jest w tym, ale trzeba pamiętać, z czego wzięła się taka a nie inna sytuacja. Afryka jest krajem upośledzonym, potrzebującym wciąż pomocy, ale tylko i wyłącznie z winy białego człowieka, który poza tym, że wywoził z kontynentu, co chciał, to zostawił w stanie niedorozwoju społeczno-politycznego nie wszczepiając w ogóle zasad demokracji, humanitaryzmu itp. (kraje afrykańskie są po prostu NOWE, prawie wszystkie powstały po II wojnie światowej - tutaj mała dygresja dotycząca walk o ustrój i wojen domowych... nasza ,,genialna i wielka" Europa miała z tym problem jeszcze 20 lat temu, a na pewno można jej przypisać wyższy poziom rozwoju politycznego, niż krajom Afryki). Nie rozumiem, w czym osoba o czarnym kolorze skóry ma być gorsza od białego; teorie na temat mniejszego czy mniej sprawnego mózgu są porażające w swojej miałkości. Mi osobiście w pewien sposób imponują ludzie, którzy emigrują z Afryki - to wymaga wiele odwagi, żeby rzucić się w nieznane środowisko, które może po prostu skreślić ze względu na kolor skóry.

 

Co do reszty argumentów... powiedzmy, że nie podoba mi się siła z jaką obce kultury atakuję Europę. Europa to Europa i ma taka pozostać - z alfabetem łacińskim i wyznaniem chrześcijańskim, bo taka jest od zawsze. Jeśli ktoś przyjeżdża, to ma się dostosować do tutejszych warunków... a w swoim własnym języku może mówić do woli, ale we własnych czterech ścianach.

 

Generalnie to nie wiem, co złego jest w gejach i lesbijkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No nie, my wbijaliśmy kobiety w żelazne pasy cnoty, w gorsety, a obecnie głodzimy je na śmierć epatując gdzie się da "ideałem urody" ważącym 45kg przy 170 cm wzrostu.

To o wiele bardziej cywilizowane."

 

Ale to było 600 lat temu i doskonale oddaje przepaśc między nami a czarnymi, ktorzy robią to teraz

 

Anorektyczkom nikt nie odmawia pożywienia...to ich wybór

 

 

 

"Chyba coś mi się wobec tego pomieszało, kiedy czytałam o mordowaniu "opętanych przez diabła", tępieniu każdej inności, od homoseksualistów po ludzi urodzonych z jakąś skazą (np. znamieniem) i o obozach typu Auschwitz - Birkenau... :]"

 

To tez przykłady ze średniowiecza jakie w najlepszym przypadku panuje na czarnym lądzie obecnie..

Aushwitz.....nie sposób się nie zgodzić....szaleństwo. Na szczęscie nie sprowadziło nas na drogę epoki kamienia łupanego i dzieki nam mogą kopać studnie w somalii i szczepić na malarię.....

 

 

Wiem Linka

Uwierz mi, że gdybym wiedział wcześniej o CHAD za żadne skarby nie spłodziłbym potomstwa.... :(

Vian sam sobie często to prawo do życia chcę odebrać....ale za rok nie będę już mial raczej wyboru.Więc pyskuje puki mogę.

"W Polsce z nakazu państwa obchodzi się święta religijne, a z religii wystawiana jest ocena jak z każdego innego przedmiotu."

To chyba oczywiste???

Od 966 roku jesteśmy nieprzerwanie państwem chrześcijańskim....

Gdyby nie te nakazy i zakazy to zapewne mielibyśmy juz brytyjski klimat z kolorowymi kulturowo religijnie i rasowo

 

TheGrengolada

...ale dlaczego biały człowiek tak łatwo podbił afrykę???

Bo zastał tam epokę kamienia łupanego.Brak jakiegokolwiek rozwoju na przestrzeni tysięcy lat !!! We własnym środowisku !! Bez ingerencji z zewnątrz !!

OK

Dziękuję Wszystkim za dyskusję, jak zwykle burzliwą z moim udziałem.

do zobaczenia w innym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce z nakazu państwa obchodzi się święta religijne, a z religii wystawiana jest ocena jak z każdego innego przedmiotu.

Z jakiego nakazu?

Ja nie chodziłam, nie obchodziłam i nigdy z tego powodu nie spotkała mnie dyskryminacja - chcesz to świętujesz i chodzisz na religię i tyle ....

 

Mnie np. irytuje fakt zniesienia granic, wprowadzenia wspólnej waluty - to prowadzi do zatarć różnic kulturowych które są niezwykle ważne bo to nasze dziedzictwo. Natomiast w samej instytucji UE jest wiele dobrego, ale też i wiele rzeczy nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce z nakazu państwa obchodzi się święta religijne, a z religii wystawiana jest ocena jak z każdego innego przedmiotu.

Też mi to się nie podoba mimo że w Polsce mamy 90% katolików a w W.Brytanii kilka % muzułmanów.

Nie mogę teraz jakoś znaleźć rzetelnych danych, ale wydaje mi się, że odsetek mieszkańców pochodzących z Azji, wliczając w to Hindusów, jest jednak wyższy....

 

Ale to było 600 lat temu

Nie, przeczytaj jeszcze raz uważnie, a nie tylko pierwsze 5 słów.

Zrobiłam Ci przekrój przez wieki. :)

I nie pisałam o tylko o anorektyczkach, a generalnie o kobietach, które poprzez presję społeczną zmuszają się do stosowania diet, niejednokrotnie bolesnych zabiegów upiększających, chodzą w idiotycznie niewygodnych i niezdrowych butach, bo tego od nich oczekuje społeczeństwo...

Ble ble ble...

 

 

I nie pisz o tych studniach jakby to było jakieś błogosławieństwo. Skoro już biali się wpieprzyli w nieswój kraj, nieswój kontynent, narobili MASĘ szkód, rozkradli, co się dało, to są winni Afryce sporo więcej niż studnie.

 

 

W U.S.A czarnoskórzy mają średnio o 15 punktów nizsze IQ od białych a azjaci(daleki wschód) kilka punktów wyższe od białych.

A kobiety mają średnio wyższe IQ od mężczyzn - o czym to świadczy? :)

Że jesteśmy na wyższym poziomie ewolucyjnym i mamy prawo mężczyzn traktować jak zwierzątka? :>

 

-- 29 lip 2011, 16:56 --

 

linka, święta w Polsce obchodzi się z nakazu państwa, dlatego np. w Boże Ciało albo Wszystkich Świętych są pozamykane sklepy. Wiadomo, że nikt do Ciebie z pałą nie przyjdzie i nie nakaże Ci uczestniczyć w procesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheGrengolada

...ale dlaczego biały człowiek tak łatwo podbił afrykę???

Bo zastał tam epokę kamienia łupanego.Brak jakiegokolwiek rozwoju na przestrzeni tysięcy lat !!! We własnym środowisku !! Bez ingerencji z zewnątrz !!

OK

Dziękuję Wszystkim za dyskusję, jak zwykle burzliwą z moim udziałem.

do zobaczenia w innym temacie :D

 

Dlaczego już koniec? Dopiero się przyłączyłam i mam ochotę na wymianę opinii.

Na takiej podstawie można się spytać: dlaczego Neandertalczyk wyemigrował z Afryki do Europy? Bo zastał tam epokę kamienia łupanego i mógł sobie ją zdobywać do woli. Nie bardzo rozumiem takie podejście: Europa i Afryka to są różne kulturowe nisze, Europa wybrała taką drogę, że należy rozwijać kulturę i technikę. Afryka wybrała taki system życia, by móc dopasować się do warunków przyrody (wydaje mi się, że klimat to trochę jakby gwóźdź do trumny Afryki... europejskie klęski głodowe od czasu do czasu to pikuś). Nie będę się wypowiadać na temat dobrych stron Afryki typu bogata kultura obrzędów itp. Jedna z ważniejszych zasad antropologii kultury mówi: nie ocenia się kultury innej przez pryzmat własnej. A Europa to robi, bo wydaje się jej, że jest lepsza od całego świata. Jeżeli porównamy Europę i Afrykę pod kątem np. edukacji, warunków sanitarnych, rozwoju techniki to oczywiście, że Europa wygra - tyle tylko, że to są europejskie warunki, które należy spełnić, żeby osiągnąć sukces. Ciekawe, co dla człowieka z Afryki byłoby takim wyznacznikiem sukcesu, gdyby biały człowiek nie wpoił mu, że to on i tylko on ma prawo do wyznaczania kierunków rozwoju świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rober

 

...ale dlaczego biały człowiek tak łatwo podbił afrykę???

Bo zastał tam epokę kamienia łupanego.Brak jakiegokolwiek rozwoju na przestrzeni tysięcy lat !!! We własnym środowisku !! Bez ingerencji z zewnątrz !!

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Imperium_Ghany

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aszanti

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Imperium_Mali

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cesarstwo_Etiopii

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Aksum

 

To tylko tak przykładowo.

 

-- 29 lip 2011, 17:07 --

 

Milczeniem pominę, jak łatwo biali pokonali Chiny we wszystkich niemalże konfrontacjach, zapewne dlatego, że Chińczycy też nic nie stworzyli. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczeniem pominę, jak łatwo biali pokonali Chiny we wszystkich niemalże konfrontacjach, zapewne dlatego, że Chińczycy też nic nie stworzyli. :roll:

:brawo:

... i jak łatwo owinęli sobie wokół palca Japonię...

... albo jak łatwo barbarzyńcy, przodkowie dzisiejszych narodów romańskich, podbili Cesarstwo Rzymskie...

 

Ah, no i można wspomnieć jeszcze o Arabia Felix, która znajdowała się tam, gdzie dziś leży Oman, czy Jemen - kraina dobrobytu z dobrze rozwiniętym (!) rolnictwem, z której do Afryki właściwej przybyli mieszkańcy dzisiejszej Etiopii. W starożytności marzenie takich kultur jak Fenicjanie, czy Egipcjanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To precedens. Stworzony na potrzeby piewców multikulturalyzmu, lewactwa i poprawności politycznej.

Nie jesteś " z nami" ? Nie popierasz całkowitego upadku rodziny jako wartości nadrzędnej? Nie popierasz dyskredytowania i ośmieszania poczucia odrębności religijnej , narodowej i patriotyzmu? Nie popierasz mieszania ras i kultur którego efektem będzie całkowity zanik jakiejkolwiek odrębności kulturowej , religijnej i światopoglądowej? Nie popierasz powstawania i prokurowania szarej , tępej masy konsumentów ,bez światopoglądu, bez religii, bez jakichkolwiek wartości poza "ja" "mam" "kupię" "posiadam" ? Nie podoba ci się to co stało się z Z Francją czy też Wielką Brytanią , gdzie postawienie w Święta choinki na biurku w pracy jest oznaką braku tolerancji i jest zakazane, a większośc dzielnic poza centrami miast przypomina afrykańsko-islamskie getto?

To znaczy ŻE JESTEŚ PSYCHICZNIE CHORY !!!!!!!!!

Już to przerabialiśmy.

Każdy, komu nie podobał się komunizm czy też socjalizm jako droga do komunizmu był posądzany o schizofrenię i kończył w stalinowskich "psychuszkach " na całe lata , gdzie był skutecznie "leczony" za pomoca fenaktilu i haloperidolu....

 

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR

 

-- 30 lis 2011, 11:31 --

 

Lepiej jest z kogoś zrobić wariata, aby go ośmieszyć niż skazać jak bandytę jakim niewątpliwie Anders jest za morderstwa w imię przekonań , wiary i światopoglądu.

Teraz motłoch powie-ale psychol. Trzeba być schizofrenikiem, żeby nie doceniać tak pięknego i rozwojowego, poprawnego ideowo i politycznie systemu jaki panuje w europie...........

Gdyby skazano go za zbrodnie jakich dokonał w IMIĘ PRZEKONAŃ ktoś mógłby się zastanowić nad słusznością owych ..........oczywiście nie nad sposobem wdrażania ich w życie .Co do tego, że sposób ów jest daleki od pożądanego chyba nikt nie ma wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z wieloma poglądami breivika bym zgodził ale nie z mordowaniem ludzi. Najłatwiej by było rozpędzić całe to kolorowe towarzystwo przez zabranie im zasiłków bo z tego głównie żyją i po to się rozmnażają, tylko że nie tylko kolorowi je pobierają. Dla mnie jako liberała najbardziej śmieszne jest to że osoby mieniące się liberałami popierają tych muzułmanów którzy nienawidzą kobiet, homoseksualistów, domagają się specjalnych praw dla siebie i szydzą z wartości europejskich.

Ja jestem krytyczny wobec wszystkich religii a lewica czy osoby mieniące się liberałami nienawidzą chrześcijaństwo a kochają islam, hinduizm itd. jakaś totalna schizofrenia. Z jednej strony na zach europy tępi się takie rzeczy jak choinkę, śpiewanie kolęd w szkołach aby nie faworyzować jakiejś religii a z drugiej usuwa wieprzowinę ze stołówek szkolnych i wojskowych bo obraża muzułmanów i umożliwia sądzenie się wg szariatu. To już nawet nie jest sekularyzacja to jest faworyzacja mniejszości i przyznawanie specjalnych praw którą trudno racjonalnie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny europejczyk zatracił instynkt samozachowawczy z powodu długotrwałego dobrobytu. Takie pławienie się w luksusach, brak konieczności codziennej walki o byt powodują stagnację.

To tak jak z wilkiem alfa-przywódcą stada. Obżarty, zadowolony z życia , leniwy, spełniony seksualnie z powodu pokrycia wszystkich samic w stadzie, leży w swoich leżach i coraz mniej zalezy mu na dotychczas dobrze i skutecznie funkcjonującym, poukładanym hierarchicznie stadzie.

I z powodu lenistwa nie chce mu sie przeciwstawiać młodym wilkom-banitom z innych sąsiednich stad, ktore przyłączają się do stada i systematycznie podgryzają pozycję wilka alfa, oraz całą hierarchię w stadzie.

Powstaje chaos.

Lecz na przeciwdziałanie jest już za późno. hierarchia przestała istnieć, każdy ciągnie w swoją stronę, nie ma zasad.

Stado jest skazane na zagładę.Brak jedności, brak współdziałaniu w polowaniu, osobniki wątłe, aczkolwiek cwane zapładniają samice , ktore dotychczas rodziły zdrowe potomstwo samca alfa. Rodzą się cherlawe kundle.

 

Zapytajcie Amona Rhah jak wyglądają wyspy brytyjskie.

Z resztą wystarczy pojechać do Niemiec.

Naród niemiecki istnieje tylko chyba jeszcze na Bawarii.

W zagłębiu Ruhry nie ma już Niemców.Są azjaci, hindusi, turcy i murzyni. Wszędzie. Wieczorem na ulicach są tylko oni. Nieliczni Niemcy nieśmiało przemykają tylko. Wola siedzieć w domach , dla świętego spokoju.

Pytanie-jaki odsetek ludności napływowej pracuje , a jaki doi pracującą resztę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×