Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

Wiadomości w tym temacie: 2843

Strona 60 z 204  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 204  Następna strona

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 81%  81%  [ 70 ]
Nie 10%  10%  [ 9 ]
Zaszkodził 8%  8%  [ 7 ]
Liczba głosów : 86
Reklama

Autor

ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

Re: Zomiren
Post 23 gru 2009, 20:32 
To trzymamy sie razem, jak mi sie zrobi niedobrze przy stole to sobie pomyśle o Was i na pewno mi sie lżej na duchu zrobi :smile: Jezu, jak dobrze że więcej tych czubków narobiłeś, nie jestem sama chociaż ! ;)
U mnie mam nadzieję 0,5 mg wystarczy, bo jak mam atak to i 2mg często biorę...

ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Xanax jak działa czy szybko i jak się po nim czujecie?
Post 28 gru 2009, 15:12 

Od: 10 gru 2009, 20:20
Witam.
mam pytanie powiedzcie mi bo pani doktor kazała mi brać xanax 0,5 mg i mam w związku z tym pytanie..
Czy mogę oczekiwać ze po tym leku będę jakiś bardziej nakręcony i jakiś bardziej pozytywnie nastawiony do życia czegoi mi bardzo brakuje? Jak on dokładnie działa?

Re: Xanax jak działa czy szybko i jak się po nim czujecie?
Post 28 gru 2009, 15:30 
Moderator

Od: 10 lis 2009, 13:14
Chyba nie w takim celu o dostałeś. Xanax działa uspokajająco i przeciwlękowo, więc o nakręceniu nie ma mowy, raczej odwrotnie.

Post 28 gru 2009, 15:31 
Xanax, lek zawierający alprazolam- zwalcza lęk, uspokaja, dodaje energii i radości- brany w dzień, ale brany przed snem usypia, mi po nim wszystkie problemy znikają, mam dobry humor, czuję sie lekko... Jeśli masz zwykły Xanax to działa po około 30min-1h a jeśli SR (o przedłużonym działaniu) to działa po około 1h i działa dłużej niż zwykły Xanax. 0,5mg to nie jest duża dawka, więc nie martw sie- pomoże a nie zaszkodzi. Ja zamiast Xanaxu wykupiłam teraz Zomiren( albo Afobam bo te trzy leki mają ten sam skład, a Zomiren i Afobam są tańsze). Tylko pamiętaj że Xanax bardzo szybko i mocno uzależnia jak wszystkie leki z grupy benzodiazepin. Mam nadzieję że lekarz nie przepisała Ci go na dłużej niż 8tygodni.
A poza tym to nie w tym dziale temat założyłeś. Wejdz na dział 'Index leków' - tam masz temat 'XANAX'. Poczytaj :smile:

Post 28 gru 2009, 16:13 
Na mnie dziala bardzo dobrze.Dobrze wplywa na nastroj,dziala przeciwlekowo,uspokajajaco,problemy znikaja,Nie dziala na mnie otepiajaco ani nasennie.no moze ulatwia zasypianie.Jesli chodzi o nastroj to czuje sie fajne odprezenie,znika wszelkie napiecie Lapie sie dystans do trudnych spraw.Uczucie pelnego wyluzowania,przynajmniej przez kilka godzin.Szkoda ,ze taki stan musi minac,chcialabym zatrzymac czas,ale niestety nie da sie.Jedyny minus to mozliwosc uzaleznienia,takze trzeba uwazac.

Post 28 gru 2009, 20:26 
Jezu, prosiłam Cie na gwiazdkę żeby mi cycki urosły, a trzeba było prosić żeby Xanax przestał uzależniać ! :(

Re: Zomiren
Post 03 sty 2010, 10:41 
Przerobiłem każdą benzodiazepinę na rynku (oprócz Rohypnolu dla wtajemniczonych;). Najbardziej polecam relanium które najmniej uzależnia, działa bardzo dobrze przeciwlękowo, ma najdłuższy okres półtrwania z wszystkich benzo dostępnych u nas. Pamiętam że po alprazolamie, gdy zażywałem go przez kilka dni, to po odstawieniu już czułem coś nie halo. Delikatne objawy odstawienne. Jest to jeden z najbardziej uzależniających leków tylko i wyłącznie do doraźnego brania. Przerabiałem odstawianie tego (z 2 mg dziennie schodziłem do 0). Największemu wrogowi tego bym nie życzył. Naprawde uważajcie z tym.

Re: Xanax
Post 05 sty 2010, 08:49 

Od: 05 sty 2010, 07:51
j abralem taki delikatny lek.. na mnie slanoo dzialal ale podobnop nie szkodzi tak bardzo

Post 06 sty 2010, 22:11 
Przyjaciel forum

Od: 26 kwi 2009, 15:19
teraz na zmianę z xanaxem łykam zomiren

______
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.

Post 06 sty 2010, 23:38 

Od: 12 wrz 2008, 00:39
bliksa, xanax i zomiren to to samo tylko zomiren tańszy jest ;)

Post 10 sty 2010, 02:36 
Alprazolam to świetny lek.Działaniem przeciwlękowym rozwala wszystkie antydepresanty razem wzięte na łopatki. Jest tak dobry, że aż za dobry wg mnie. Pasuje wszędzie-do pracy,szkoły,klubu,trudnych negocjacji służbowych, na randkę etc. Wszędzie pożądane jest by być spokojnym i opanowanym a ten lek po prostu to daje.Spokój,opanowanie, luz - to alprazolam.

Post 10 sty 2010, 13:24 

Od: 15 lip 2009, 20:54
To zalezy od osoby bo mnie przymula i wcale nie działa przeciwlękowo jak wszystkie bezno razem wzięte. Antydepresanty działają lepiej na lęk.

______
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Re: Afobam
Post 13 sty 2010, 13:06 

Od: 12 sty 2010, 19:35
Pamietam pierwszy raz jak lekarka w przychodni mi to przepisała bo potrzebowałm czegos od reki.Tylko chyba dawka jej sie pomylila bo dostalam 0.50mg.Wzielam pol tabletki zeby zobaczyc jak to działa i poszłam do sklepu juz po 10 minutach w sklepie zapomnialam co mialam kupic wiec wrzucalam do koszyka to co wydawalo mi sie potrzebne przy kasie miałam problem z zaplaceniem bo zaczelo mnie gibac. Do domu wracałam zataczajac sie jak pijak od kraweznika do kraweznika po drodze z tego wszystkiego zrobilo mi sie strasznie weslo .na tyle ze jak doszłam do klatki to siadlam na schodach bo dostalam glupakwi recholiłam sie z bog wie czego.Jak sie ogarnelam weszlam do domu meczylam sie z glupawka 2 h .Dwa dni pozniej wzilam cwiartke efekt byl podobny tyle ze glupaka mnei meczyla i szybka ja opanowałam.Wiecj tego nie wzielam bo afobam dzila na mnei jak jaranie trawy straszne

Post 13 sty 2010, 13:52 
Xanax na lęk jest świetny, szczególnie doraznie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 2843 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 204  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |