Skocz do zawartości
Nerwica.com

Alkohol


Romekzkrakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu wypiłem kilka piw było w porzadku, jakis cazs temu wypilem jjedno piwo i strasznie mnie powalilo krecilo mi sie w glowie bylem otlumaniony, nie bylem soba, przestraszylem sie co sie dzieje. Taka sytuacja mogla byc spowodowana lekami? Po jakim czasie od odstawienia fevarinu moge sie napis i jaka byla by reakcja organizmu na 1 piwo w trakcie kuracji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś czas temu wypiłem kilka piw było w porzadku, jakis cazs temu wypilem jjedno piwo i strasznie mnie powalilo krecilo mi sie w glowie bylem otlumaniony, nie bylem soba, przestraszylem sie co sie dzieje. Taka sytuacja mogla byc spowodowana lekami?

Owszem, mogła. Nie słyszałeś o tym, ze leków nie bierze sie "pod piwko"? Ja słyszałem.. ;)

 

Po jakim czasie od odstawienia fevarinu moge sie napis i jaka byla by reakcja organizmu na 1 piwo w trakcie kuracji

Przeciez w innym poscie piszesz, ze bierzesz fluwoksamine (w dodatku bardzo krotko)? I co, juz sie musisz napic? Już ją chcesz odstawiac? Rozwalasz sobie w ten sposob kuracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×