Skocz do zawartości
Nerwica.com

10.04.2011 - 12 miesięcy po tragedii...


montechristo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mija rok od katastrofy.....

Czas żałoby i refleksji za nami - ale tak naprawdę zawsze już będzie w naszej pamięci

Teraz można odpowiedzieć na pytanie - jak polski rząd poradził sobie z tragedią?

Czy już możemy uwierzyć że Tusk zrobił wszystko żeby to wyjaśnić?

 

 

Pozdrawiam patriotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w końcu to Tusk stał za tą katastrofą....z Putinem...... :lol:

Nie mam zamiaru nikogo z tego rozliczać, znowu kłótnie, znowu będą przepychanki, znowu ktoś na tym będzie żerował.......Zygi.gif

Zbiera mi się na wymioty jak znowu o tym będą non stop trąbić.......obiecałam już sobie że w rocznicę nie włączę telewizji i nie odpalam żadnych stron informacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie słowo PATRIOTYZM nie ma prawa bytu jeśli chodzi o wypadek.

 

patriotyzm to coś zupełnie innego.

 

nie ma to jak dopinanie teorii do czegoś, ludziom się nudzi chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesowałam się polityką, zdałam maturę z wosu, oglądałam chętnie wiadomości... Od czasu tej katastrofy nie mogę patrzeć w telewizor, jak widzę ludzi, niby poważnych, na poważnych stanowiskach, którzy węszą wszędzie spisek, którzy wszędzie próbują wywołać kłótnię, którzy myślą że wszyscy Polacy chcą w koło Macieju do usranej, za przeproszeniem, śmierci słuchać tylko o tym i o niczym innym... to rzygać mi się chce :?

155b0d9a9f3c6d1d428884a3e9dc6d90.jpg.14a3db801f2e64f50c92eaa0095718b2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to było równie wstrząsające jak WTC.

Putin wyglądał na równie zaskoczonego i zmieszanego jak Tusk, gdy ich pokazywali na miejscu, szczerze wątpię, że to zamach. Poza tym ci, którzy mówią o zamach są zupełnie niewiarygodni w moich oczach, nie oglądam TV, więc 10 będzie takim samym dniem, jak zwykle. Dla mnie Smoleńsk to temat zamknięty od pół roku.

 

A patriotyzm to moim zdaniem zupełnie coś innego niż szafujący tym słowem politycy prezentują, wierzę tylko w praktyczny patriotyzm, a nie głodne kawałki o Bogu, honorze i ojczyźnie, z których nic zupełnie nie wynika. Większym patriotą jest ktoś kto działa z powołania w org. charytatywnej, ktoś kto rozkręca biznes i daje dobrze płatne miejsca pracy, a nie gościu powtarzający 100 razy słowo prawda, ojczyzna i patriotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak polski rząd poradził sobie z tragedią?

Czy już możemy uwierzyć że Tusk zrobił wszystko żeby to wyjaśnić?

obsadzili stolki tych co zgineli swoimi ludzmi, rodzinom wyplacili wielotysieczne odszkodowania i duze renty. a co do wyjasnienia to napewno jest juz znane niewielu osobom tylko przecietny kowalski sie nigdy nie dowie co to bylo , bylo kilka szopek ze sledztwem komisja jakas zeby jeszcze zarobic pare zl ale jak zawsze nic sie nie wyjasni.sorki za ostre slowa ale jak slysze rzad ,premier ,prezydent to mi sie cisnienie podnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@montechristo

Postawienie zmarłych w Smoleńsku obok walczących w powstaniu warszawskim... no ciekawe ciekawe

 

jak już o tym mówimy, poniżej wiedza niby powszechnie dostępna, ale jakoś chyba niezbyt rozpowszechniona:

 

Wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu

 

10 kwietnia 2006 r. - nieobecny

17 wrzesnia 2006 r.- nieobecny

10 kwietnia 2007 r. - nieobecny

17 wrzesnia 2007r. - obecny (wybory do sejmu)

10 kwietnia 2008 r. - nieobecny

17 wrzesnia 2008r. - nieobecny

10 kwietnia 2009 r. - nieobecny

10 wrzesnia 2009 r. - nieobecny

 

10 kwietnia 2010r. - (kampania prezydencka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby osoby, które nie potrafią zachować się odpowiednio do wydarzenia, bądź co bądź tragicznego dla naszego kraju, nie wypowiadały się w ironicznym tonie, bo obowiązkiem tego rządu jest sprawę "wyjaśnić", i zrobić wszystko co leży w ich kompetencji, czy się sprawdzili, to już pole do dyskusji, primo. Secundo nie zachowujemy się jak społeczeństwo obywatelskie, bo w naszej postawie powinna być doza wyrozumiałość, wrażliwości społecznej i chęć wspierania inicjatyw, odnośnie tej katastrofy, aby dotrzeć w końcu do prawdy, tak mamy takie prawo.

 

To, że ktoś ogląda wiadomości, zdawał maturę z wosu, nie upoważnia do stwierdzenia, że zna się na polityce...więcej merytorycznej dyskusji, a nie drwin, wszystko pięknie dopóki jakaś tragednie nie dotknie nas osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o czym Ty chcesz tu dyskutować?

 

wypadek samolotu ma zero wspólnego z patriotyzmem.

"patriotyzm" używa się tylko gdy kampania wyborcza się zbliża.

 

był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej. to nie był papież.

ale podnoszenie tego do rangi niewiadomo jakiej jest nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie znam się na polityce, ale interesowałam się nią przez lata, więc jakieś tam poglądy swoje mam.

 

Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach. Uważam że grzebanie w tym przez rok jest drwiną, bo nie dadzą tym zmarłym spoczywać w spokoju tylko tłuką ten temat ad infinitum, a tak naprawdę szary Kowalski ma swoje życie i nie chce przez tyle czasu wałkować tego samego tematu. Nie rozumiem jakiej prawdy jeszcze tu szukać? Lepiej politycy zajęliby się tym, że wszystko drożeje, że NFZ mamy do kitu itd itp zamiast szukać wiecznie dziury w całym... A są osoby w polityce które zachowują się jakby były pępkiem świata i jakby inne tematy w tym kraju nie istniały.

 

I ta reklamówka wyborcza... Całowanie trumny i dziwne teksty... To jest dopiero niesmaczne :?:-|

 

Włączam wczoraj tv a tam dyskusja o tym, że krzyża bronili... w sierpniu :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach. Uważam że grzebanie w tym przez rok jest drwiną, bo nie dadzą tym zmarłym spoczywać w spokoju tylko tłuką ten temat ad infinitum, a tak naprawdę szary Kowalski ma swoje życie i nie chce przez tyle czasu wałkować tego samego tematu. Nie rozumiem jakiej prawdy jeszcze tu szukać? Lepiej politycy zajęliby się tym, że wszystko drożeje, że NFZ mamy do kitu itd itp zamiast szukać wiecznie dziury w całej... A są osoby w polityce które zachowują się jakby były pępkiem świata i jakby inne tematy w tym kraju nie istniały.

No dokładnie - zgadzam się z każdym powyższym zdaniem z tego cytatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był wypadek - no trudno, szkoda. żyje się dalej.
dobrze, że nie wszyscy mają takie podejście... paradoksy, nie pisałam o patriotyzmie, może to nie był papież, mam nadzieję, że wiesz kto to był.

 

Był taki temat homo i bi łączcie się, i jeżeli ktoś miał inne zdanie był "niesmacznie" wyprostowany, w tym temacie chyba nie chcecie narzucić mi swojego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadek to wypadek.

ludzie niepotrzebnie dorabiają do tego jakieś teorie.

 

a Ty - Szopik, myślałam że skończyłaś swoją krucjatę. to nie temat na wypominanie co było a czego nie było. Ładnie ostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej prawdy szukacie? Co chcecie jeszcze wiedzieć? Prokuratura jasno powiedziała że to nie był zamach.

 

Po zbrodni katyńskiej 1941, grubo ponad 40 lat stawiano te same pytania i dawano te same odpowiedzi. Jasno nam mówiono, że tego mordu dokonali Niemcy (ups... teraz się mówi niemieccy naziści).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, przed czym ostrzegasz? Napisałam coś co wykraczałoby poza regulamin forum??

 

 

Był taki temat homo i bi łączcie się, i jeżeli ktoś miał inne zdanie był "niesmacznie" wyprostowany, w tym temacie chyba nie chcecie narzucić mi swojego zdania.

 

Przestań robić off-topic i odczep się ode mnie, dziewczyno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×